Porsche 956 B / vlastní tvorba / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
Vítek
Příspěvky: 74
Registrován: pát 20.1.2012 22:31
Bydliště: Zlín

Re: Porsche 956 B / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od Vítek »

Vypadá to fakt moc dobře. Z posledního přírůstku chválím zejména ventilátory na kolech. Jak skutečné.

Jak jsem to sledoval, tak náročnost modelu, je tak akorát.
Jen se chci zeptat. Na jaký papír a na čem jsi tisknul model?

To tesarik Interiér tohoto auta - pokud by byl dělaný v duchu celého modelu - nebude komplikovaný (taky nebude moc vidět). Ale na druhou stranu, pokud uděláš interiér, měl bys i dodělat přední světla. A třeba taky jinak ztvárnit výfuky - ne jen kresba v ploše. A pak někdo přijde s požadavkem na přední průduchy, brzdové kotouče etc. A z "jednoduchého" modelu pro 8 z 10 je model pro 2 z 10.

Mně osobně to takto naprosto stačí. Majk udělal super práci. Díky. A já se těším, až bude model ke stažení. 8-)
Naposledy upravil(a) Vítek dne sob 18.2.2012 11:22, celkem upraveno 1 x.
majk
Příspěvky: 15
Registrován: pát 3.2.2012 18:01

Re: Porsche 956 B / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od majk »

Já tady alespoň postnu nové dělení kokpitu a předku vozu.
Obrázek
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 956 B / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od AmatER »

je to moc pěkné a tím, že to nebude složité k postavení, to určitě zaujme hodně lidí... Navíc je možné začít vyrábět ve velkém různé verze různých týmů, co se každému soudruhovi líbí. ;)

A grafiku předních světel bych vylepšil překrytím kroužků "rámečků" gradientem "odprůhledna-doneprůhledna".
ozak
Příspěvky: 23
Registrován: pon 23.1.2012 20:36

Re: Porsche 956 B / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od ozak »

Je to pěkný model a určitě bych si ho taky rád slepil. A v jednoduchosti je krása.
tesarik
Příspěvky: 11
Registrován: úte 24.1.2012 21:30

Re: Porsche 956 B / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od tesarik »

Interiér se dá vždy dotvořit, (Porsche OMRON nebo REPSOL od pana Antonického) a zbytek je na modeláři samém a jeho nápadu. A jak vidím tady je těch krásnejch a dobrejch nápadů spousta.
Přeji hezký den tesařík.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“