něco pro pobavení :)

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1740
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

něco pro pobavení :)

Příspěvek od Aki »

jsem zjistil, že modelařina je koníček zákeřnej a občas je potřeba přinýst nějaký oběti... vsadím se, že jste si ještě nikdo nemusel kvůli stavbě papíráku oholit nohy - já včera jo! teda jenom jednu... páč když si člověk poleje půl lejtka vteřinovým lepidlem a nechce se celou noc při každým pohybu budit, nic jinýho ani nezbejvá :D kdyby se ty chlupy přilepily aspoň všechny rovnoběžně, ale to ne, každej musel jiným směrem... někdy si to schválně zkuste, je to taková levnější verze akupunktury :D
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od JakubSDK »

:lol: :lol: :lol: :lol: zkusím :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jirka N.
Příspěvky: 206
Registrován: sob 21.1.2012 11:41
Bydliště: Mělník

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od Jirka N. »

Mě jednou chyběla třetí ruka, rychle jsem musel přilepit jeden dílek, tak mě nenapadlo nic lepšího než si strčit párátko s vteřiňákem do pusy. Taky príma :lol:
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1740
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od Aki »

s párátkem mám taky jednu veselou příhodu :) lepil jsem tehdá jen v tričku a trenkách a párátkem jsem nanášel herkulesa. vypadlo mi z ruky, tak jsem instinktivně srazil stehna k sobě, aby nespadlo na zem. stih jsem to přesně ve chvíli, kdy bylo vodorovně mezi stehnama, takže jsem si je tím párátkem obě krásně propíchnul :D
Uživatelský avatar
kiwiisek
Příspěvky: 176
Registrován: úte 24.1.2012 13:25

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od kiwiisek »

Chleba padá na zem zásadně namazanou stranou a skalpel hrotem ;)
Bačkory v cestě si moc nevšímá.. 8-)
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od jiri.k »

to já jsem se koukal jednou na telku (dávali zrovna mistrovství v řecku) najednou se ozvalo Gól.
A já jsem si zapíchl skalpel do zápěstí.
Revize nervů a podezření na sebevražedné sklony. :lol:
Navíc se mi to stalo těsně před dovolenou.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 122
Registrován: pon 1.9.2014 21:03
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od Laďuša »

,,Pepíčku, copa to papáš?"
,,Vteřinový lepidýlko!"
,,Cože???"
,,mmmmmmm"
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 628
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od Kuba78 »

kdo neolizl silne podchlazenou CO2 natlakovanou nadrz modelarskeho motoru Modela CO2 aby se ujistil ze omrzly kov fakt lepi, ten neni chlap. Budiz mi pricteno k dobru ze sem byl mlady a blby jinoch, bylo to davno pred natocenim slavne sceny z Obecne skoly a ten kus jazyka kterej sem tam nechal mi zas dorost..

PS taky neni uplne dobry instiktivne chytat rukou tohle Obrázek kdyz to shodite omylem z parapetu. jeden bych nerekl, ze kdyz vytahujete 5cm dlouhou jehlicku ktera vam projela skrz dlan (kdyby jen jedna..) tak to strika jak kdyz ste si prorizli arterii..
Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 168
Registrován: stř 25.1.2012 10:53
Bydliště: Česká Kubice + (srdcovka) Jesenice

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od Gerry »

Na http://www.papermodelers.com" onclick="window.open(this.href);return false; před pár lety někdo napsal úsměvnou příhodu, která se sice modelařiny nedotýká, ale musím se o ni podělit.
Na jednu americkou školu, jak už to tak bývá - s problematickými žáky, nastoupil nový učitel - bývalý mariňák, veterán ze Zálivu. Několik týdnů před nástupem si poněkud pochroumal záda a tak pod košilí, když nastupoval, tak ještě nosil v rámci rehabilitace plastový korzet.
Nastoupil do třídy, která na něho byla již připravená se všemi možnými testy odolnosti. Pro začátek mu jen dokořán otevřeli všechna okna, což jeho předchůdce nenáviděl. Tak tedy před nažhavené pubescenty napochodovalo dvoumetrové hovado, s vyholenou hlavou a svaly kam se podíváš. Jen co se posadil za stůl, průvan zapracoval a kravata se mu přesunula do polohy vodorovně. Náš mariňák ovšem nehl ani brvou, vzal ze stolu velkou sponkovačku a jedním bouchnutím si kravatu přicvakl k hrudi (= ve skutečnosti ke korzetu schovanému pod košilí).
Ve třídě se rozhostilo hrobové ticho a učitel neměl od té doby jediný problém s kázní ...... :-D
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od muf10 »

Na tu nádržku co-čka stačí dobře upocená ruka :)
Kaktusy príma kvitka nemusí je dlouho zalévat.
Jen není vůbec dobré mít vedle toho nejpichlavějšíhotrnitehobodlinatého klasický zacvakávací budík...
Ale zas probuzený sem byl dokonale.
Jo a provrtatávat nosník na lízu podepřítý z druhé strany prstem vůbec není dobrý nápad...
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1740
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od Aki »

heheh, samý lepší kousky :D já mám těch veselých příhod taky víc, ale ty už se netýkaj modelařiny... třeba jak jsem na Vltavě při spouštění lodě ze srázu zjistil, že stojím ve vosím hnízdě a nemoh jsem dělat nic, páč kdybych utek, tak by ta loď přizabila kamarády pode mnou :) nebo taková zapíchnutá vidlička do dásně... to když má člověk v jedný ruce talíř s jídlem, ve druhý krýgl s pívem a tak vezme vidličku do zubů... a pak přibouchne loktem dveře od ledničky... :D
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od jiri.k »

dobrý je postříkat si ruku urychlovačem schnutí a pak si na ní kápnout vteřinový lepidlo
vojta78
Příspěvky: 858
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od vojta78 »

Před nějakým časem se mi vylilo vteřinové lepidlo na pracovní stůl. Aniž bych si toho všiml, samozřejmě. Na ono místo jsem přiložil ruku a krásně se přilepil. Nemůžu tady citovat svůj asi půlhodinový monolog, při snaze oddělit svoji ruku, od zápěstí po loket přilepenou, od stolu. Dodnes si vteřinové lepidlo vkládám ještě do volného víčka od laku a hlavně tam, kde na lepidlo vidím.
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od muf10 »

No jo ani to modeláření není bezpečné.
Vrtule která se točí není vidět a palivová jehla je hned za ní sedum zařezů z boku dlaně dvoulistá vrtule tedy tři a půl otáčky.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 122
Registrován: pon 1.9.2014 21:03
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: něco pro pobavení :)

Příspěvek od Laďuša »

Anežka se chlubí právě dokončeným modelem budovy.
http://forum.ladaklub.com/download/file ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“