Jordan 195, R. Barrichello / GP Team, FT / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Dan
Příspěvky: 93
Registrován: ned 5.8.2012 19:18

Re: Jordan 195, Rubens Barrichello, FT, GP Team

Příspěvek od Dan »

Tak pomalu finishuju i já. Dneska zadní pneu. Tvorba disku byla velmi zajimavá a je vzhledově dobrá, lepší než obyčejny prozeř vzduchu, ale špatně jsem jej vlepil naopak. To co mělo byt ven je dovnitř, tudíš zkosení není venku, ale uvnitř kola, ale to není až tak vidět. Na poslední fotce je krásně vidět jak mi ujela geometrie celého křídla a částečně i zavěšení někam do pryč.

Obrázek Obrázek Obrázek
Dan
Příspěvky: 93
Registrován: ned 5.8.2012 19:18

Re: Jordan 195, Rubens Barrichello, FT, GP Team

Příspěvek od Dan »

Hotovo

Tak Jordan 195 je po dvou a půl měsíci hotov. Je na něm plno chyb, ale jsem s tímto modelem nakonec velmi spokojen. Byla to pro mě nová zkušenost postavit si model od kluků s GPT a jsem velmi rád, že ho postavili. Byl to krásný monopost a je to krásný model. Pro mě to byla zajímavá stavba v oblasti předního čumáku a kol. Jinak to byla pohodová stavba. Anténku jsem nakonec udělal ze silonového vlákna a nalepil natupo. A tady, už série závěrečných fotek.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Stuler
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 26.1.2012 9:51

Re: Jordan 195, Rubens Barrichello, FT, GP Team

Příspěvek od Stuler »

Fakt pekné, páčia sa mi farby a čistota spracovania. Super, držim palce pri dalsom diele!
Uživatelský avatar
samotr9
Příspěvky: 222
Registrován: sob 21.1.2012 23:36
Bydliště: Plzeň

Re: Jordan 195, Rubens Barrichello, FT, GP Team

Příspěvek od samotr9 »

Souhlasím se Stulerem, hezké,jen ty lesklá kola bez dezénu mě dráždí,jinak moc pěkně slepeno..
Dan
Příspěvky: 93
Registrován: ned 5.8.2012 19:18

Re: Jordan 195, Rubens Barrichello, FT, GP Team

Příspěvek od Dan »

Tak tato formule dezen neměla a leskle to je proto, že to je laser a ničím jsem to nepřetíral. Možná později, ale asi už ne. Na jaře pujde Jordan určitě ještě pod lak.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“