Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od JoskaM »

Po všech těch narážkách na přebarvované modely jsem se rohodl něco, kde to přebarvování nebude nutné, je to přeci jen i jiný druh stavby.
I tak jsem se rohodl postavit Barumku, kterou jsem si loni odvezl z Neratovic, jinak. Tedy s interiérem a nějak akčně na podložce.

Obrázek Obrázek Obrázek

Bohužel k interéru toho moc nemám, tedy podklady ano, ale už by tam byl vidět jiný rukopis a to se mi nehtělo, tak jsem se rozhodl pro trochu jinou cestu..
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Více se mi skla nepodařilo zesvětlit, ale účel to splňuje - naznačený interiér bude vidět, ale nebude to tolik aby to vadilo.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od JoskaM »

Obrázek Obrázek
Máme zaskleno, včetně světel, protože se mi první zadní světla rozlepily, tak jsem musel přidal lepu...a dopadlo to jako to dopadlo. Na přední jsem dal novou tubičku...a hned je tu poznat rozdíl
Obrázek Obrázek
Jde se na nárazníky. (kola jsou jen přiložena) Pak náznak interiéru, a když jsem se tak shlédl v dioramce, tak .....zkusíme jeden pokus...ale to jsme moc dopředu. :P
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od Alfik »

Nic ve zlém,ta přední maska mi připomíná masku wartburgu.Jinak dobrý,škoda že mě tohle moc neláká,ale možná si to někdy dám jako relax.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od JoskaM »

počkej na nárazník, jinak ale souhlas...
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od khaRel »

toho warťasa to připomíná nejspíš kvůli tomu černýmu lemu ve světle, s nárazníkem to bude o dost lepší, předchozí verzi jsem lepil a taky to prokouklo až s nárazníkem
Jinak pro inspiraci s tim německým strojem:
http://www.youtube.com/watch?v=P5Nlw7rqiCY
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od Vojta Č. »

Tak tak, nárazník a bude to vypadat, jak má. Ona ta maska nebyla kdovíjak víc plastická.
Dioráma? Nějakou lítací nebo tu pocuchanou? Hezký fotky jsou na obálce ;)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od JoskaM »

Prohlížel jsem to, je problém s tou maskou a žlutou...světlo nemělo černý rámeček, moje chyba - že jsem nemyslel a jen slepě obtáhl obrys...(jen na papíře, folii jsem nechal jak byla) nevím zda to mám zkusit utrhnout zastříbřit a zkusit znova - ale vzhledem k postupu lepení to už asi nebude možné bez větších škod - takže to nechám). Normálně měla černý rámeček, takže se to ztratilo...
Včera jsem chtěl dolepit zadní nárazník (přední už je) a uklidnit vody - ale vzhledem k opětovné závadě na autě a rozhodnutí o změně nebyla nálada. :cry:
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od JoskaM »

Tak Barunka, tedy Barumka je hotová, zbývá nalepit poslední díl, který ale nelepit nemohu, jestli chci ještě pokračovat.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tak už to snad připománá naši koncernovou značku. :lol:
Nějak jsem zklamaný z těch tmavých skel, ale protože interiér budu opravdu jen naznačovat, budu za to ještě rád.
Přebarveno jen zrcátko, které se mi přilepilo k ruce :roll: a pneu. Patinu budu muset udělat jen decentní, i když soutěžní kus to nebude
Blesk vytahuje chyby, které jsou na vrub mačkání....Dosti mě zarazilo, jak mi kola vyšly do podběhů - tedy že přední drhnou o zadní část podběhů. Jinak pohoda. Absence interéru je fakt velká, i když jen zasklívání je opravdu chuťovka, přeci jen stopěti neměly ačkové ani béčkové sloupky nic moc. Příště náznaky interéru a možná prvotina podložky.
Jinak Vojto, máš pravdu obálka mě hodně lákala, ale rozbitá světla to nebudou... :mrgreen:
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od kaktusak »

Nevypadá to zle . Jsem zvědavý na ten interiér . Pořád nechápu jak to chceš udělat .
Uživatelský avatar
Lukas
Příspěvky: 112
Registrován: sob 21.1.2012 13:05

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od Lukas »

No taky ten interiér nechápu, ale nechám se překvapit... 8-)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od JoskaM »

Co na tom nechápete...že interér nebude vidět...bude vidět náznak, tzn, nebude jen papírové sklo, ale bude vidno, že vevnitř něco jako náznak iteréru je. Náznak proto, že ať udělám co udělám, nebude to odpovídat skutečnosti (málo podkladů) a bude to přebarveno....a na rovinu sehnat panáky bude to prostě náznak.
Nebo vám jde o to, jak tam dostanu interér, když je auto fertig, tedy hotovo? - schází tam díl - podlaha...celý břicho je volný...
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od kaktusak »

Co se čílíš ? Jsme se jen zeptali . Stačí vysvětlit a je to .
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Škoda 130 LR / Mega Graphic / 1:24

Příspěvek od JoskaM »

Ale neeee....nečílím, jen nevím co nechápete, jak ho tam dostat a nebo proč nebude vidět?. :P nic více...rád odpovím...ach jo kluci...to jsem zase rozpoutal co jsem nechtěl :oops:
Asi nějaké erekce...nebo erupce?
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“