P-47 D-11 Thunderbolt / Kartonowy Arsenal / 1:33 - HOTOVO
Moderátoři: old_Mr_Grim, numi
Re: P-47 D-11 Thunderbolt / Kartonowy Arsenal / 1:33 - HOTOVO
Vašku super, koukal jsem na to v Jindřichově Hradci a naživo je to ještě hezčí jak tady na fotkách.
Zpasování obšívky na trupu máš fakt top!!!
Re: P-47 D-11 Thunderbolt / Kartonowy Arsenal / 1:33 - HOTOVO
Paráda Vašku. Krásně a čistě slepené. Moc se mi líbí ta "neviditelná" retuš.
Gratuluju k medaili a těším se na nějaké další éro
Gratuluju k medaili a těším se na nějaké další éro