tak jsem ho popad a zase se do toho dal.
rady, tak kouknu na LUCASovu stavbu, tam je vše pěkně popsané
Ještě k těm čárám na parabolech světel, jestli jsou špatně, no nevím, ale doufám že ne,
protože je takle mám naprosto u všech svých modelů...
Tak a tedko něco k samotné stavbě, skompletoval jsem nápravy, nosníky náprav,
listová pera a centrální nosnou rouru, vše mi sedělo jak mělo až na díl 8d,
který jsem musel o 2mm skrátit, přisuzuju to tomu, že jsem pro větší pevnost podlepil čtvrtkou
nosníky 3e, 3a, což v návodu nebylo..., také jsem se docela pral s geometrií zatáčení, ale i to
jsem nakonec myslim uspěšně vyřešil.




přední nápravy a listová pera :


zde je vidět skrácení dílu 8d :

Tak to je zatím vše, doufám že brzy nastane pokračování...











