Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
Zdravím všechny,
Po Sagrada Familia něco úplně jiného!
Po Sagrada Familia něco úplně jiného!
- Přílohy
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
Tak toto je niečo úplne iné. Zaujímavý model a teším sa na reporty zo stavby. Držím prsty, nech to lepí 
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
A tady to máme...
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
Ahoj, pokračuje to...
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
A další malý krok vpřed...
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
A nemas je stranove prehozeny? Levej za pravej? Pak by se dal otocit o 90° a asi by se vesel?
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
Podľa titulnej fotky (maľovky) ten diel má ísť poza bočný panel. Návodovka to kreslí ale ináč.
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
Ahoj všichni,
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
Ahoj všichni,
malá aktualizace...
malá aktualizace...
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
Ta sedačka potažená kůží je super realistická. Parádní nápad použít obal bonbónu.
Jinak je to hodně netradiční model a pěkně čistě zpracován.
Držím palce a sleduju!
Jinak je to hodně netradiční model a pěkně čistě zpracován.
Držím palce a sleduju!
Re: Sanitka se dvěma koňskými silami v akci - GPM - 1:25
A jedeme na to...