Tirpitz / GPM / 1:200

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Uživatelský avatar
OrasM
Příspěvky: 369
Registrován: pon 10.10.2022 7:51

Re: Tirpitz / GPM / 1:200

Příspěvek od OrasM »

rempo píše: pon 11.5.2026 9:31 veru dalo zabrať cca 45 dielov
Počítam že je ich tam presne 60
rempo
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 11.11.2021 17:33

Re: Tirpitz / GPM / 1:200

Příspěvek od rempo »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
OrasM
Příspěvky: 369
Registrován: pon 10.10.2022 7:51

Re: Tirpitz / GPM / 1:200

Příspěvek od OrasM »

Tá lodička je poriadny kus nábytku. No pozerá sa na ňu parádne, veľmi pekne vymodelovaná a zlepená ;)
rempo
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 11.11.2021 17:33

Re: Tirpitz / GPM / 1:200

Příspěvek od rempo »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
rempo
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 11.11.2021 17:33

Re: Tirpitz / GPM / 1:200

Příspěvek od rempo »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
o týždeň finále
rempo
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 11.11.2021 17:33

Re: Tirpitz / GPM / 1:200

Příspěvek od rempo »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Finále
Najprv trocha štatistiky.Položenie kýlu dňa 1.8.2024,lod opustila lodenicu dňa 4.11.2025.Celková doba výstavby 858 hodín.Zhodnotenie,model je v tejto kamufláži veľmi krásny,čo sa týka presnosti a lícovania prakticky skoro nič dokonale nepasovalo ale nebolo to nič strašné niekde desatinka milimetra niekedy celý milimeter,hlavne u veľkých plôch.Obšivka sa musela skoro každá upraviť všetko bolo trochu väčšie ale opakujem nič hrozné a keď je na to človek pripravený tak nie je sklamaný.Čo zamrzí sú rôzne odtiene tej istej farby hlavne podvodná časť je to vidieť.Návod je veľmi slabý a človek nevie ani akou hrúbkou ma podlepovať paluby a väčšinu rebier. Model je dosť zjednodušený a ma dve verzie na lepenie (jednoduchšiu a zložitejšiu) týka sa to všetkých protilietadlových zbraní,svetlometov,lietadielko a zopár ďalších vecí.A zložitejšie verzie sú neskutočne prepracovane,zložitosťou a detailmi su ešte lepšie ako u Halinského.A tak vo výsledku je paluba trochu chudobnejšia na detaily ale paradoxne niektoré veci tam svojou zložitosťou bijú do oči.Zo všetkých fotiek som opäť vytváral videa odkaz tu https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 9sVLR2uEhu.
Ďakujem za pozornosť.
A ideme ďalej King George V,stav k 7.6.2025—58,8% fotky po skončení motosezóny.
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“