Zdravím všechny,
Před měsícem mě doma navštívil televizní štáb ORF Styria a natočil reportáž o našem koníčku.
Nyní byla odvysílána.
https://on.orf.at/video/14324749/steier ... m-24052026
S pozdravem ze Štýrska,
Kurt
Reportáž ORF Styria u mě doma
Re: Reportáž ORF Styria u mě doma
Moc pěkné, krásná sbírka 
Re: Reportáž ORF Styria u mě doma
Parádní reportáž a propagace 
Re: Reportáž ORF Styria u mě doma
Paráda !