Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Re: Sběrka polských vydavatelství - OTEVŘENÁ
Přátelé sběrku nechám ještě otevřenou tento týden protože GPM je zase na dovolené a vrátí se příští týden.
Re: Sběrka polských vydavatelství - OTEVŘENÁ
Čau zdravím poprosím tohle
ANSWER
https://www.answer.pl/pl/pojazdy-wojsko ... -kola.html 1x
https://www.answer.pl/pl/gasienice-akce ... enice.html 1x
https://www.answer.pl/pl/pojazdy-wojsko ... etale.html 1x
https://www.answer.pl/pl/gasienice-akce ... enice.html 1x
Díky a jak to budeš mít připraveno zastavím se pro to domů.
Dík Maryš
ANSWER
https://www.answer.pl/pl/pojazdy-wojsko ... -kola.html 1x
https://www.answer.pl/pl/gasienice-akce ... enice.html 1x
https://www.answer.pl/pl/pojazdy-wojsko ... etale.html 1x
https://www.answer.pl/pl/gasienice-akce ... enice.html 1x
Díky a jak to budeš mít připraveno zastavím se pro to domů.
Dík Maryš
Re: Sběrka polských vydavatelství - OTEVŘENÁ
Ahoj,
prosím objednat následující modely:
GPM
https://sklep.gpm.pl/wyprzedaz/smialy-g ... ak-okladki
https://sklep.gpm.pl/akcesoria/elementy ... e-laserowo
https://sklep.gpm.pl/wyprzedaz/steyer-s ... dka-gpm226
https://sklep.gpm.pl/wyprzedaz/prowadni ... na-okladka
https://sklep.gpm.pl/wyprzedaz/ford-t-r ... na-okladka
MODELIK
https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/p ... -24/du-47b
Děkuju.
prosím objednat následující modely:
GPM
https://sklep.gpm.pl/wyprzedaz/smialy-g ... ak-okladki
https://sklep.gpm.pl/akcesoria/elementy ... e-laserowo
https://sklep.gpm.pl/wyprzedaz/steyer-s ... dka-gpm226
https://sklep.gpm.pl/wyprzedaz/prowadni ... na-okladka
https://sklep.gpm.pl/wyprzedaz/ford-t-r ... na-okladka
MODELIK
https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/p ... -24/du-47b
Děkuju.
Re: Sběrka polských vydavatelství - OTEVŘENÁ
Ahoj Numi,
prosím objednat následující kousky:
Prosím o drobnou úpravu - vyznačeno tučně - doplněno 23.03.2026 ve 13:25
Prosím o DRUHOU drobnou úpravu - vyznačeno tučně - doplněno 24.03.2026 ve 6:25
Answer
2 x https://www.answer.pl/pl/home/8437-wiez ... rosno.html
2 x https://www.answer.pl/pl/samoloty-akces ... etale.html
Orlik
2 x https://orlik.pl/modele-kartonowe-1/bud ... wilenskiej
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... ete-czesci
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wilenskiej-witraze
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... wane-drzwi
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... -wiezyczki
Děkuji.
prosím objednat následující kousky:
Prosím o drobnou úpravu - vyznačeno tučně - doplněno 23.03.2026 ve 13:25
Prosím o DRUHOU drobnou úpravu - vyznačeno tučně - doplněno 24.03.2026 ve 6:25
Answer
2 x https://www.answer.pl/pl/home/8437-wiez ... rosno.html
2 x https://www.answer.pl/pl/samoloty-akces ... etale.html
Orlik
2 x https://orlik.pl/modele-kartonowe-1/bud ... wilenskiej
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... ete-czesci
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wilenskiej-witraze
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... wane-drzwi
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... -wiezyczki
Děkuji.
Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Takže mám hotovo. Dneska pozdě večer odešlu všem vyúčtování. Budu to posílat po odpolední takže to bude okolo půnoci. Vy si hlavně vše zkontrolujte i ceny. Můžu se splést. Potom mi pošlete zprávu kde bude uvedené vaše jméno a příjmení. Dále telefon, email a místo určení kam tu zásilku chcete.
Klidně můžete dát 2 místa protože někdy je to místo plné ale není to třeba protože to vás budu telefonicky kontaktovat a domluvíme jiné dostupné místo určení.
Klidně můžete dát 2 místa protože někdy je to místo plné ale není to třeba protože to vás budu telefonicky kontaktovat a domluvíme jiné dostupné místo určení.
Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Tak malé info. O víkendu jedu pro většinu balíků. To je GPM, Halinski a Answer. Orlík by mi měl přijít přímo domů začátkem příštího týdne.
Ale je tady jedna možnost. Orlik nabídl že do balíku přibalí pokud bude mít někdo zájem nové modely. Jsou to Novinky.
https://orlik.pl/
Potřebuji to vědět do zítra do asi 16:00.
Ale je tady jedna možnost. Orlik nabídl že do balíku přibalí pokud bude mít někdo zájem nové modely. Jsou to Novinky.
https://orlik.pl/
Potřebuji to vědět do zítra do asi 16:00.
Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Tak lidi mám vše zabaleno zítra to navedu do zásilkovny a pokud pravděpodobně v sobotu to odvezu. Zítra je státní svátek tak asi nebude zásilkovna otevřená. O víkendu potom dodělám vyúčtování a přepošlu přeplatky na účty.
Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Akurát na moje narodky, pekný darček 
Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Vše dorazilo v pořádku, moc díky!
Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Balíček dorazil v pořádku.
Díky.
Díky.
Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Balík dorazil.
Díky
Díky
Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ
Tak přeplatky jsem vrátit. Ti co nechtěli vrátit všem děkuji.