Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Sháním, prodám, vyměním. POZOR - čistí se automaticky po 60 dnech!
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 898
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Sběrka polských vydavatelství - OTEVŘENÁ

Příspěvek od numi »

Přátelé sběrku nechám ještě otevřenou tento týden protože GPM je zase na dovolené a vrátí se příští týden.
Uživatelský avatar
MARIAN L
Příspěvky: 108
Registrován: čtv 6.3.2014 18:05
Bydliště: Jablunkov - Mostoř

Re: Sběrka polských vydavatelství - OTEVŘENÁ

Příspěvek od MARIAN L »

tombar
Příspěvky: 17
Registrován: sob 21.1.2012 20:41

Re: Sběrka polských vydavatelství - OTEVŘENÁ

Příspěvek od tombar »

Uživatelský avatar
Miloš D.
Příspěvky: 188
Registrován: sob 21.1.2012 20:10

Re: Sběrka polských vydavatelství - OTEVŘENÁ

Příspěvek od Miloš D. »

Ahoj Numi,
prosím objednat následující kousky:
Prosím o drobnou úpravu - vyznačeno tučně - doplněno 23.03.2026 ve 13:25
Prosím o DRUHOU drobnou úpravu - vyznačeno tučně - doplněno 24.03.2026 ve 6:25


Answer
2 x https://www.answer.pl/pl/home/8437-wiez ... rosno.html
2 x https://www.answer.pl/pl/samoloty-akces ... etale.html

Orlik
2 x https://orlik.pl/modele-kartonowe-1/bud ... wilenskiej
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... ete-czesci
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wilenskiej-witraze
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... wane-drzwi
2 x https://orlik.pl/dzwonnica-katedry-wile ... -wiezyczki

Děkuji.
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 898
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od numi »

Takže mám hotovo. Dneska pozdě večer odešlu všem vyúčtování. Budu to posílat po odpolední takže to bude okolo půnoci. Vy si hlavně vše zkontrolujte i ceny. Můžu se splést. Potom mi pošlete zprávu kde bude uvedené vaše jméno a příjmení. Dále telefon, email a místo určení kam tu zásilku chcete.
Klidně můžete dát 2 místa protože někdy je to místo plné ale není to třeba protože to vás budu telefonicky kontaktovat a domluvíme jiné dostupné místo určení.
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 898
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od numi »

Tak malé info. O víkendu jedu pro většinu balíků. To je GPM, Halinski a Answer. Orlík by mi měl přijít přímo domů začátkem příštího týdne.
Ale je tady jedna možnost. Orlik nabídl že do balíku přibalí pokud bude mít někdo zájem nové modely. Jsou to Novinky.
https://orlik.pl/
Potřebuji to vědět do zítra do asi 16:00.
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 898
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od numi »

Tak lidi mám vše zabaleno zítra to navedu do zásilkovny a pokud pravděpodobně v sobotu to odvezu. Zítra je státní svátek tak asi nebude zásilkovna otevřená. O víkendu potom dodělám vyúčtování a přepošlu přeplatky na účty.
Uživatelský avatar
OrasM
Příspěvky: 369
Registrován: pon 10.10.2022 7:51

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od OrasM »

Akurát na moje narodky, pekný darček ;)
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 898
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od numi »

OrasM píše: sob 9.5.2026 8:30 Akurát na moje narodky, pekný darček ;)
Tak vše nejlepší . Hlavně zdraví a pevnou ruku. :!: :idea: ;)
A balík je už opravdu v zásilkovně. Všechny balíky ale půjdou až v pondělí ráno. V sobotu svos nefunguje.
Toptop
Příspěvky: 394
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od Toptop »

Vše dorazilo v pořádku, moc díky!
Uživatelský avatar
pan Tau
Příspěvky: 664
Registrován: pát 20.1.2012 21:54
Bydliště: Chvaleč, občas na samotě u lesa

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od pan Tau »

Balíček dorazil v pořádku.
Díky.
Buri
Příspěvky: 12
Registrován: pon 3.9.2018 14:48

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od Buri »

Balík dorazil.
Díky
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 898
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Sběrka polských vydavatelství - ZPRACOVÁVÁNÍ

Příspěvek od numi »

Tak přeplatky jsem vrátit. Ti co nechtěli vrátit všem děkuji.
Odpovědět

Zpět na „Bazar“