Liebherr L586 2plus2 / Mory & iconmaster / 1:25 free model

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
stten1
Příspěvky: 10
Registrován: pon 6.2.2012 8:30

Liebherr L586 2plus2 / Mory & iconmaster / 1:25 free model

Příspěvek od stten1 »

Jedná se o model čelního nakladače německé společnosti Liebherr.
Typ 580 2plus2 je druhý největší čelní nakladač v nabídce, více informací na webu společnosti Liebherr http://www.liebherr.cz" onclick="window.open(this.href);return false;.
Model je na 95% hotov. Stavba modelu byla povětšinou dobrá jen občas se našla nějaká nepřesnost, či špatné zobrazení na plánu modelu.

Zde přidávám fota ze stavby(omluvte kvalitu fotek- foceno na mobil):

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

dezény na kola mám od uživatele Zdeňka-TEO (tímto děkuji)

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zde je trochu ochutnávky již skoro hotového modelu :

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Stačí jen pár doplňků (zábradlí, zrcátka,zadní výfuk atd.) a model budu mít hotov.
borog34
Příspěvky: 93
Registrován: sob 21.1.2012 11:55

Re: Liebherr L586 2plus2 / Mory & iconmaster / 1:25 free mo

Příspěvek od borog34 »

Ahoj, vyzerá to celkom solídne ale myslím že rýchlosť stavby je obzvlášť pri tomto nakladači trošičku na úkor kvality ;) tiež lepím tohto drobca zatiaľ s tým nie sú nejaké väčšie problémy ale vyplatí sa trošku viac sa pohrať s niektorými dielmi (najmä kapotáž a kabínu je dobré zatmeliť a prebrúsiť, potom tie spoje nepôsobia tak rušivo v konečnom výsledku), ďalej mi nie celkom sedia tie farby, nápis LIEBHERR na čelnom skle má byť medzi svetlami a disky kolies by mali byť vo farbe predného podvozku a kapotáže, no odhliadnuc od týchto drobných nedostatkov je to dosť dobré :)
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Liebherr L586 2plus2 / Mory & iconmaster / 1:25 free mo

Příspěvek od bernie »

Co se týče té barvy, taky mě to zatahalo za oči, ale vzhledem k tomu, že se pohybuju v oboru, tak kabiny, které ve standardní černé /přesně zákazníkem definovaném odstínu/ umíme na přání konečného uživatele v žabičkově zelené, šmoulí modři, reflexní žluté.....takže možné je vše :lol:
stten1
Příspěvky: 10
Registrován: pon 6.2.2012 8:30

Re: Liebherr L586 2plus2 / Mory & iconmaster / 1:25 free mo

Příspěvek od stten1 »

Po tom co jsem prolez všechny možný materiály, tak jsem usoudil, že na barvě nezáleží. Ten nápis jsem si uvědomil až po té co jsem to nalepil a nechtělo se mi to předělávat. Na to že jsem "lepič amatér", tak na mé možnosti je to až až. Brousit a tmelit bych se neodvážil bál bych se že to úplně zničím.

Ale jinak děkuji za připomínky každá rada se cení pro příště.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Liebherr L586 2plus2 / Mory & iconmaster / 1:25 free mo

Příspěvek od Lukáš »

Až na to focení na ubruse je to dobrý. Barevných provedení tohoto stroje jsem už viděl tolik, že je to celkem jedno. Máš to stříkané nebo natírané štětcem?
stten1
Příspěvky: 10
Registrován: pon 6.2.2012 8:30

Re: Liebherr L586 2plus2 / Mory & iconmaster / 1:25 free mo

Příspěvek od stten1 »

je to stříkané
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“