T 34/76 1943 / ABC, Richard Vyškovský / resizing a recolor

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

T 34/76 1943 / ABC, Richard Vyškovský / resizing a recolor

Příspěvek od Lepič »

Když jsem se hlásil do neratovické paralelky byl tento model jasnou volbou, protože už jsem ho chtěl dávno slepit a měl jsem i předběžně vymyšlen jakýsi tuning.
Po Vánocích jsem uklidil pracovní stůl od zbytečností jako byl stromeček a dárky, hrábl do archivu pro šmikajdu a začal.
Každý tank potřebuje slušné pásy a proto přišlo zvětšení na 1:25 abych mohl použít pásy od přítele Lasera a rozdělení kol z monobloku na "tupláky" (fotku upraveného kola nemám, asi jsem ji nedopatřením smazal)
Obrázek Obrázek
Do samotné konstrukce podvozku a věže jsem nezasahoval, jen jsem vynechal náznak interieru u řidiče a přilepil jeho příklop napevno.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Na bedýnkách a chladičích jsou zvýrazněny panty, úchyty a víka, mřížka na chladičích je z cedníku, plachty poskládané z papírového kapesníku a madla z plastové tyčky
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ale po 24. únoru mě nějak přešla chuť dokončit tento model, a i když je tato paralelka nepolitická, potřeboval jsem nějakou motivaci k pokračování a rozhodl jsme se pro přebarvení. Jako první byla šedivá základovka, pak jsem sáhl na další barvy a znovu jsem si připomněl že mi to s nimi opravdu nejde, no uvidíte v Neratovicích...... :roll:
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: T 34/76 1943 / ABC, Richard Vyškovský / resizing a recol

Příspěvek od kaktusak »

Jsem rád , že jsi to nevzdal. Píšu si další potvrzeného účastníka . Díky .
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“