Audi Quattro A2 / Leo Pavlík / Barum Tríbeč rallye 1986

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
rybak
Příspěvky: 1058
Registrován: pát 20.1.2012 21:57

Re: Audi Quattro A2 / Leo Pavlík / Barum Tríbeč rallye 1986

Příspěvek od rybak »

Moc pěkný model.
Neměla by ta zelená v pruzích být světlejší? Na fotkách se mi zdá příliš tmavá.
Nechce to kola spustit více do podvozku?
A vyhrál jsem v hádance vystřihovánku? :lol:
Žlutý model v HB se mi taky líbí nejvíce.
Jinak opravdu moc pěkný výsledný model. Zdá se mi, že ho budu muset taky přikoupit.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Audi Quattro A2 / Leo Pavlík / Barum Tríbeč rallye 1986

Příspěvek od Tomáš S. »

Parádní model a pokud bude někdy k sehnání, tak budu mít určitě zájem.

Líbí se mi i ta myšlenka detailnější karoserie a jednoduchého podvozku s interiérem. Určitě lepší, než kdyby interiér nebyl žádný.

rybak: Co se týče Slušovické zelené, nedávno jsem ji pomáhal řešit na jednom autě a dopadla takto (a myslím, že se to povedlo):

Obrázek

Ta barva Slušovic je opravdu velmi tmavá a z dálky to vypadá spíše jako černá, ale tak to má být. Každopádně vychytat to v tisku bude asi trošku vabank...
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Audi Quattro A2 / Leo Pavlík / Barum Tríbeč rallye 1986

Příspěvek od Zrzek »

To vypadá zajímavě. Jeden výtisk bych vzal.
mára
Příspěvky: 207
Registrován: sob 7.1.2012 12:50

Re: Audi Quattro A2 / Leo Pavlík / Barum Tríbeč rallye 1986

Příspěvek od mára »

Vážení přátelé. Omlouvám se, že jsem téměř nereagoval na vaše připomínky a dotazy. Jako reakci na vaše ohlasy na tento model jsem se rozhodl, že model vydám. Poslední dny jsem každou volnou chvíli věnoval intenzívní přípravě modelu k v tisku. Nyní jsou podklady odeslány do tiskárny a bylo mi slí beno, že model bude vytištěn do termínu konání Poháru Kyjovské Radnice. Pokud tedy vše klapne, tak by na výstavě měl model mít svou prodejní premiéru. Příští týden bych dal i informace o možnostech objednání modelu. Přidávám náhled obálky.
A pokud jste dětičky byly hodné, tak do vánoc by mohly být k mání i další verze tohoto auta. Když tak napište Ježíškovi, jaké by to měly být.


Obrázek
mára
Příspěvky: 207
Registrován: sob 7.1.2012 12:50

Re: Audi Quattro A2 / Leo Pavlík / Barum Tríbeč rallye 1986

Příspěvek od mára »

Jinak pro rybaka. Barvy jsem bral z této fotky a navíc konzultoval s pamětníky. Jak psal Tomáš, ta barva je velmi tmavá. Kdo máte model MTX 160RS od Seld, tak můžete srovnat. Jinak kola jsou asfaltová verze, ty skoro lezou z blatníků ven. K dalším verzím udělám i šotolinová kola.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“