Velkoobjemový kontejner ABR / vlastní tvorba / 1:20

Vaše bláznivé modely a „šílenosti“ - samozřejmě z papíru
Odpovědět
Askhael
Příspěvky: 131
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Velkoobjemový kontejner ABR / vlastní tvorba / 1:20

Příspěvek od Askhael »

Pracuji ve firmě na výrobu velkoobjemových kontejnerů a dlouho jsem si pohrával s myšlenkou stvořit si i nějaký ten svůj z papíru. Při příležitosti odchodu jednoho našeho kolegy mě tedy napadlo podarovat ho zmenšenou kopií. Napadlo mě to bohužel jen 10 dnů před naplánovanou rozlučkou s ním, tak to byl docela maratón abych to stihl. Kontejner jsem si přepočítal do velikosti 1:20 a stavba začala. Strávil jsem na tom cca 45 hodin, tak snad se povedlo. Kolega byl nadšen a ostatním se to taky líbilo. Níže fotky ze stavby a hotového kontejneru.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
míša kulička
Příspěvky: 266
Registrován: pát 20.1.2012 22:45

Re: Velkoobjemový kontejner ABR 1:20 / vlastní tvorba

Příspěvek od míša kulička »

Dobrá práce. Je šance že by byl k dispozici ostatním? V práci do něj navážíme vyřazené (nefunkční ) lednice
Askhael
Příspěvky: 131
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Velkoobjemový kontejner ABR 1:20 / vlastní tvorba

Příspěvek od Askhael »

míša kulička píše:Dobrá práce. Je šance že by byl k dispozici ostatním? V práci do něj navážíme vyřazené (nefunkční ) lednice
Díky z pochvalu, ale dát to k dispozici bohužel nemůžu. Podléhá to autorským právům a jen tak to šířit nemohu, to by se asi majiteli firmy moc nelíbilo....
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Velkoobjemový kontejner ABR / vlastní tvorba / 1:20

Příspěvek od mahdy »

Tak tam odmaž ty nápisy a je z toho běžný velkoobjemový kontejner...
Askhael
Příspěvky: 131
Registrován: ned 10.5.2015 18:23
Bydliště: Moravskoslezsko

Re: Velkoobjemový kontejner ABR / vlastní tvorba / 1:20

Příspěvek od Askhael »

mahdy píše:Tak tam odmaž ty nápisy a je z toho běžný velkoobjemový kontejner...
To je samozřejmé, ovšem jde i o to provedení. Každá firma to dělá jinak. Ono je to ale jedno, kromě výkresů k tomu nemám podklady. Nic vytištěného, koupil jsem si barevný papír a dělal jsem to podle výkresů nahotovo...
Odpovědět

Zpět na „Kuriozity / Crazy oddities“