Galerie - hemza

Vaše alba a přehledy dokončených modelů
hemza
Příspěvky: 102
Registrován: pon 6.5.2013 15:13

Re: Galerie - hemza

Příspěvek od hemza »

Zdravím,
pravda, parta je tady fajn.
mahdy píše: A na to, že jseš starší pán jak píšeš ( nevím co si pod tímto pojmem představit).
Přesně jsem psal v mém komentáři ,, maloučko starší pán", to já jen abych obhájil svou nevědomost, protože jsou tady na fóru slušní lidé, předpokládal jsem že ,,seniorovi", dle pravidel soutěží věková kategorie, něco odpustíte a prominete. ;)
Jinak v Únoru to letos bude 44 let co jsem přišel na svět.
Začal jsem s papírem, . . teď nevim jestli jsem už uměl číst, pamatuji si jen, že psaný návod mě hrozně zdržoval, a díval jsem se jen na nákres. První model co si opravdu pamatuji bylo Mitsubishi Pajero v M 1:24 a od té doby se my do ruky nedostalo, než v M 1:48.
Některé modely z ABC jsem stavěl dvakrát. Liaz Dakar, Tatra 6x6 Dakar, Broyt, Dozer, Arcivévoda Karel, ježek v kleci, F1 Lotus 99, Tatra kolem světa od Albatrosu, co si vzpomínám.

Abych byl fér, né vše se ještě dnes nachází ve vitrínách.

Padly za vlast dětem, nebo podobně.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Modely co jsem podaroval, narozky, svátky, prostě dárečky kamarádům a kamarákdám.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Ještě jsem do tahačů, náklaďáků zapoměl a už přidal tento, Tatra 813 8x8 S1 kolos vydalo PMHT 1:32.
Tak že trochu zpět na 1. stranu. Teda koho to aspoň trošku zajímá.

Honza Hemza
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie - hemza

Příspěvek od Aki »

Moc hezký kousky, jen by to chtělo víc světla při focení, některý fotky nejsou zrovna výstavní. :)
44 a starší pán? V tomhle máš nějakej hokej, mně bude 47 a jsem pořád mladej. A ještě dlouho budu! :D
hemza
Příspěvky: 102
Registrován: pon 6.5.2013 15:13

Re: Galerie - hemza

Příspěvek od hemza »

Zdravím Aki,
fotky modelů ABC jsem dělal jedním z prvních digitálních foťáků v okolí kamarádů, který jsem si zapůjčil, a to bylo 22.3. 2004.
Chtěl jsem ho rychle vrátit, tak jsem dopoledne začal a v podvečer skončil. Se my v tom fofru klepala i ruka.
No hokej, vlasi mám plesniví, demence mě hlodá, 7 dětí na krku.
Na mě to tak někdy dolehne, když koukám na ty digitální technologie. Si připadám jak v jiném světě než co si pamatuji z mého dětství. Když se dívám na naše děti jak se baví na sociálních sítích, ale když se potkají v reálu, nemají si co říct. Brrrrr.
No ale oslíka v pozoru ještě udržím, když mu dají před čumák bodlák, nebo čím ho ten pan Pešek v té pohádce Obušku z pytle ven vlastně motivoval. :D
Odpovědět

Zpět na „Galerie postavených modelů / Galleries of finished models“