Paralelka T-34 - PREZENTACE UKONČENA

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Minor
Příspěvky: 71
Registrován: stř 25.1.2012 3:48
Bydliště: Kyjov

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Minor »

Zkusil bych se také přihlásit, když mi model včera dorazil:
Obrázek
Markulin
Příspěvky: 1274
Registrován: pon 14.5.2012 18:04
Bydliště: Hodonín

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Markulin »

To nás ale krásně přibývá :) Předseda se bude příští rok v Neratovicích tetelit blahem při pohledu na stůl s pásovkou. Budu tam muset vzít i něco německého aby tu radost neměl tak velikou :lol:
kaktusak píše:Hlavní pořadatel a duchovní vedoucí této paralelky ( MARKULIN ) se k tomu pořád nemá tak to musím prásknout já .
Ty s s tím nedáš pokoj předsedo!!! Tak teda jediný a opravdový HLAVNÍ POŘADATEL a DUCHOVNÍ VEDOUCÍ této teď už "živelné akce" jsi jenom ty. My čtyři co jsme u toho byli jsme ti to jen požehnali.
A já bych to i práskl před tebou ale bohužel jsem se od čtvrtka nedostal k pičítači. Tož tak jenom pro vysvětlení

Tak kdo by se chtěl ještě připojit?..... Místa máme pořád ještě dost ;)
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Lepič »

No, když jinak nedáte, tak bych se s dovolením také přihlásil. :|

Když mi těsně před setkáním CPM spřátelený předseda nabízel účast v paralelpatlakamaredenshaftu, s díky jsem ho odmítl, neboť bych měl narušený ediční plán na příští pětiletku. Zde však zjištuji, že deathline byla nastavena až na příští Neratovice a to bych malý tančík mezi Rudý Říjen, Danu a Halifaxe vmáčknouti mohl. :roll:

Inventurou v archivu zjištěno bylo, že vlastním pouze jednu šmikajdu, a to T34/76 od RV z ABC, volba je tedy velmi jednoduchá. Model pravděpodobně projde lehkým tunningem, možná podlehne útoku měřítkového teroru. :twisted:
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od VašekS »

„Když myslíte teda. Do počtu jako myslíte teda? Tak, jestli jako myslíte, že v zájmu celku snad. Tak já bych to teda do počtu, kdyby to radši vzal někdo jinej.”

I když jsem především kolovec, tak pásovce, tedy tanky taky umím :) . A jelikož nejsem Koudelka, tak se s dovolením hlásím, do počtu :D ;) . Zároveň se konečně dokopu a do Neratek se vypravím i s dalšími pimprlaty.

Šmiknu zatím nemám. Určitě to bude pětaosmdesátka, takže nejspíš WAK.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od kaktusak »

Že nás bude až tolik jsem nedoufal ani v nejtajnějším snu . Podle mě tomu nevěřil ani Markulin , když tuhle paralelku vymýšlel . Před pár dny mě volal a máme tady další podrobnosti k této akci , která je poctou legendě T-34 . Vysoce ceněný a zatím přísně tajný a ještě ke všemu totálně limitovaný výtisk T-34 obdrží i ti kteří prokazatelně doloží , že téčko v roce 2022 stavěli ( nejlépe zde na DF , ale třeba i na FB ) a z nějakého důvodu , se nemůžou dostavit do Neratovic . Připomínám , že začít se může kdykoli , třeba hned zítra ;) .

Nejen těm , kteří se této paralelky zúčastní Vám přeji do Nového roku za náš organizační tým všechno nejlepší , hodně zdraví , štěstí a dostatek času na modelaření .
Naposledy upravil(a) kaktusak dne ned 26.12.2021 15:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Matys
Příspěvky: 112
Registrován: sob 7.1.2012 11:11
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Matys »

Abych pravdu řekl, tak zrovna t34 není můj favorit, ale vzhledem k tomu, že jsem se po dlouhé době k papíru vrátil a taky vzhledem k tomu, že se ježuch totálně netrefil a stal jsem se tak majitelem jedné malé easy třicet čtyřky, tak se přidám k davu a postavím si ji :D A možná se pak podívám i na VTčko :D

Alespoň mě snad konečně do těch Neratek rodina pustí :lol:

Tak když se tu nebudu mistrům oboru plést pod prsty, tak v tom jedu taky ;)
Dino D.
Příspěvky: 60
Registrován: ned 26.6.2016 17:14

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Dino D. »

Ahoj ,

taky bych se přidal , ještě se rozhoduji s jakým modelem , už je na čase zas do něčeho střihnout

D.D.
Kárl
Příspěvky: 146
Registrován: úte 24.1.2012 18:40
Bydliště: Třebenice

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Kárl »

Ahoj,
tak bych se z dovolením také přidal.
Měl jsem teď pauzu, tak se pokusím opět začít a snad taky řádně prezentovat.
Navíc jedno z mláďat projevilo zájem se jet mrknout na výstavu papíráků, no a to se musí využít :)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od kaktusak »

No tak pokud dobře počítám tak právě máme 16 účastníků. Najdou se ještě 4 nadšenci, abychom ten počet zaokrouhlili na 20 modelářů ?
Pavlik99
Příspěvky: 144
Registrován: sob 21.1.2012 7:07
Bydliště: JM

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Pavlik99 »

Přidám se s T34/76 od RV.
Roman V.
Příspěvky: 407
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Roman V. »

Taky se přidám, vytáhl jsem z archívu T-34 / 76 v německém značení s přídavným pancéřováním.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Daniel »

Nejspíš to taky zkusím - at už v rámci paralelky nebo mimo. ;)
Jarda F.
Příspěvky: 260
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Jarda F. »

Pokud by se mi podařilo získat Téčko od RV, šel bych do toho...nemá někdo zbytečný kousek navíc? Zn. koupím ;) .
Markulin
Příspěvky: 1274
Registrován: pon 14.5.2012 18:04
Bydliště: Hodonín

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Markulin »

Tak je nás asi nejspíš 20 předsedo..... To jsi (jsme) ani ve snu nečekali co? ;)
Daniel píše:Nejspíš to taky zkusím - at už v rámci paralelky nebo mimo. ;)
Dane já myslím že ten "grupáč" tady pojede celý rok..... takže klidně napiš v rámci paralelky. Ono bude stačit letos začít a stavbu občas ukázat tady nebo na fejbůku. No a v Neratovicích můžeme předsedu poplácat po ramenou jak to parádně vymyslel ;)
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Nafe_CZ »

Taky bych chtěl mít tak šikovnýho předsedu. :D
Nemáte jedno volné místo v klubu? Třeba jako šatnář :D
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“