BR 86 Kriegslok / Angraf / 1:25

Modely soutěžní kategorie VDT

Moderátor: jozkin

Ross
Příspěvky: 65
Registrován: úte 26.11.2013 16:36

Re: BR 86 Kriegslok / Angraf / 1:25

Příspěvek od Ross »

Zdravím,

udělal jsem madla, pro nástup do kabiny a zkušebně i podle originálního návodu Wz 4 ...ani se nepokusili upravit tu návodovku :D a světla


ObrázekObrázek
Ross
Příspěvky: 65
Registrován: úte 26.11.2013 16:36

Re: BR 86 Kriegslok / Angraf / 1:25

Příspěvek od Ross »

Zdravím,
přidám nějaké foto, ale mám i nějaké dotazy, pokud někdo poradí, budu vděčný :D

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek

1) nedaří se mi sehnat barvička Humbrol 27003 leštitelna ocelová...na koleje.., neví někdo náhradu nebo kde ji splašit?

2) na návodce je nějaká " hadice s ventilem" na předním asi i zadním nárazníku, ale na většině fotek jsem to vůbec nenašel..(rys.32)

3) potřeboval bych nějakou vkusnou dřevěnou podložku na skleněnou rakev, aby se na to neprášilo..cca. 22x68 cm - poradí mi někdo? :D

Díky a zatím Patlu zdar
Uživatelský avatar
Shagrath
Příspěvky: 549
Registrován: ned 6.3.2016 20:38
Bydliště: Žilina u Kladna

Re: BR 86 Kriegslok / Angraf / 1:25

Příspěvek od Shagrath »

Ahoj. Super práce.

1: Metalická leštitelná Agama zde:

https://obchod.agama-model.cz/metal-ocel/

3: já si nechal zhotovit od truhláře z masivu podložku, na kterou jsem rovnou umístil kolejové lože. Dále falc kolem podložky, do kterého přesně zapadne zmiňovaná rakev:
Obrázek
Ross
Příspěvky: 65
Registrován: úte 26.11.2013 16:36

Re: BR 86 Kriegslok / Angraf / 1:25

Příspěvek od Ross »

Shagrath píše:Ahoj. Super práce.

1: Metalická leštitelná Agama zde:

https://obchod.agama-model.cz/metal-ocel/

3: já si nechal zhotovit od truhláře z masivu podložku, na kterou jsem rovnou umístil kolejové lože. Dále falc kolem podložky, do kterého přesně zapadne zmiňovaná rakev:
Obrázek
Díky za názor :D a za odkaz na Agamu, snad to bude OK :D
Nj, a truhláře nebo samo domo na rakev se pokusím sehnat...už se blíží finále ...
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: BR 86 Kriegslok / Angraf / 1:25

Příspěvek od AmatER »

Ad 2 - to by měla být topná spojka parního topení, viz např. zde. Typ se vyvíjel a některé lokomotivy, pravděpodobně nasazované výhradně v nákladní dopravě (nebo v současnosti výhradně v letním sezonním provozu, třeba 86.333 na "dráze prasečího ocásku" Wutachtalbahn kousek od švýcarských hranic), mohly mít spojku odebranou, buď jenom bez hadice, nebo i bez ventilu (a potrubí někde zaslepené).
Odpovědět

Zpět na „Železnice / Rail cars and engines“