2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

marchal
Příspěvky: 138
Registrován: úte 14.2.2012 8:31

Re: 2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Příspěvek od marchal »

Malý postup na podložce

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
marchal
Příspěvky: 138
Registrován: úte 14.2.2012 8:31

Re: 2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Příspěvek od marchal »

nalepeny vodolepky vlastní výroby,myslím si,že to rakety dost oživilo.Ještě rakety přestříkám špinavou vodou aby se vodolepky neleskly a bude hotovo.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
marchal
Příspěvky: 138
Registrován: úte 14.2.2012 8:31

Re: 2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Příspěvek od marchal »

Hotovo.Bohužel musím říct,že mě modelkom hodně zklamal.Sice všechny díly sedí poměrně dobře,takže nějaký nepřesnosti mohli vzniknout mýma chromýma rukama,ALE.Součástky k jednomu dílu jsou na pěti stránkách A3,z toho poslední dílek má odlišné číslování.Jeden díl z různých pohledů v nákresu má klidně jiné číslování.To,že je některých dílků víc než by mělo být jsem přikládal jakési rezervě,ovšem do té doby než jsem zjistil,že jiné dílky zase zcela chybí.A to klidně i 20 kusů.Další velkýproblém je,že spousta dílů je v kresbě pouze z jedné strany a že z té druhé to je úplně jinak vůbec nikdo neřeší.Další zádrhel je pár dílků,které jsou sice poměrně dobře vyobrazeny v návodné kresbě,ale buď je vůbec nenajdete ve vystřihovánce,nebo už v návodné kresbě chybí kam se mají usadit na model.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: 2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Příspěvek od kaktusak »

Gratuluji k dokončení . I přes ty problémy , které popisuješ je to nádherný detailní model .
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 639
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: 2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Příspěvek od Vojta S »

Gratulace, parádní model! Jinak ModelKom se zlepšuje na Mazu díly takto rozházené nejsou i návodovky jsou dostačující bez chyb.
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: 2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Příspěvek od VašekS »

Parádní práce.
Gratuluji k dokončení.
Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: 2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Příspěvek od Toptop »

Model-kom prostě není pro začátečníky. Určité nedostatky jsou ale vyváženy detailním zpracováním. Zkušený modelář si s tím poradí a výsledkem je perfektní model. Tvůj Krug je toho nejlepším důkazem. Zvládls to fantasticky, nad každým tvým příspěvkem jsem seděl s hubou otevřenou úžasem. Gratuluju k parádnímu modelu
marchal
Příspěvky: 138
Registrován: úte 14.2.2012 8:31

Re: 2K11 Krug / Model-Kom / 1:25

Příspěvek od marchal »

Mockrát děkuji
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“