Sd.Kfz. 231 (8 Rad) / vlastní stavba / 1:25

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Joxi
Příspěvky: 64
Registrován: stř 14.3.2012 11:06

Sd.Kfz. 231 (8 Rad) / vlastní stavba / 1:25

Příspěvek od Joxi »

Předloha je, myslím, velmi dobře známa. Zde ji uvedu alespoň obrázkem a odkazem na historii v kostce.

Obrázek

http://www.panzernet.net/panzernet/stra ... a/2318.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Samotná stavba jde zatím poměrně rychle. Hotový mám podvozek, který někdy v budoucnu použiju i na další osmikolky této řady.
Do vlastní konstrukce jsem se pustil jednak proto, že mě to baví ale hlavně proto, že vydaná šmikna od GPM je již veelmi letitá a stejně bych plno věcí předělával.
Ještě pár fotek dokončeného podvozku a jdu se místo vypisování radši vrhnout do další práce...

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
CoBa
Příspěvky: 65
Registrován: pát 20.1.2012 21:26

Re: Sd.Kfz. 231 (8 Rad) /vlastní stavba/ 1:25

Příspěvek od CoBa »

Tak todle budu sledovat, mam ten samej model ale od GPM. Jsem zvedav jak se s tim poperes ty ;)
Houmr
Příspěvky: 9
Registrován: sob 21.1.2012 18:46

Re: Sd.Kfz. 231 (8 Rad) /vlastní stavba/ 1:25

Příspěvek od Houmr »

Vypadá to skvěle, taky ho stavím, ale s jinou korbou (už jen ladím detaily). Podvozek bylo to nejhorší a dost jsem s tím bojoval a moc se mi nepovedl. Máš moc pěkně udělaný dezén pneu a ty šrouby.....super. Jedeš i trochu podle té staré vystřihovánky, nebo je to komplet tvoje práce?
Joxi
Příspěvky: 64
Registrován: stř 14.3.2012 11:06

Re: Sd.Kfz. 231 (8 Rad) / vlastní stavba / 1:25

Příspěvek od Joxi »

Stále bdím :shock:
Pracovní foto nástavby se základním nátěrem. Příprava na dokončení :lol:

Obrázek

:arrow: Houmr: Z GPM jsem nepoužil zatím nic. Obtížněji by se to skládalo dohromady, takhle je to přece jen jednodušší :idea:
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“