Samolepky

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Samolepky

Příspěvek od Tomys »

Tohle vše už tady bylo mnoho let nazpět..... Nakonec se samolepky objevili na mém autě...a tuším ještě na jednom... Samolepek natisknuto hafo.........
Uživatelský avatar
Honza K.
Příspěvky: 28
Registrován: ned 22.1.2012 20:42
Bydliště: Šestajovice

Re: Samolepky

Příspěvek od Honza K. »

Jak praví Tomys, už to tady bylo, tenkrát jsem měl pouze služebák a tam mi to vylepit nedovolili.
Pokud si ale vzpomínám, řešila se krátká životnost, ovšem je to dlouho...

Těď bych do toho šel - líbí se mi oba poslední návrhy, jen nevím pro co se rozhodnout.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Samolepky

Příspěvek od JoskaM »

životnotnost je v pohodě, nápis Barča jsem měl - mám na autě 10 let - ano je na něm vidět zub času, další drží a že bych na nich něco viděl se říci nedá. Na nové auto mi už asi žena nic nedovolí nalepit a kolik nás bude?
Jsem členem astra klubu a je nás mnohem více a že bych tolik členu po silnici potkal? to ne asi 3x.

Ale nápad dobrej, určitě když někoho potkám, zablikám, protroubím prostě pozdravím.
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Samolepky

Příspěvek od Venca 21 »

S životností samolepek je to jednoduché - záleží na materiálu. Monomerická fólie je sice levnější, ale ne tak trvanlivá, hodí se spíše do interiérů a na méně exponovaná místa. Polymerická fólie je trochu dražší, ale vydrží víc. Na polep aut standartně používáme polymerické fólie (vyjma krátkodobých polepů - např- předváděcí vozidla). V případě tištěných samolepek a polepů se většinou fólie ještě zalaminuje, aby se zvýšila odolnost tisku.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“