Nový Herkules

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Nový Herkules

Příspěvek od jiri.k »

A už jste zkusili koupit malou lahev? Tak si jí kupte a zjistíte že ty uzávěry mají stejné závity jako u tý velký, takže si je můžete vyměnit (nejedná se o tu největší). Co se týče toho červenýho tak ten je docela dobrej, je to rychloschnoucí tak s ním lepším hodně malý dílky když zrovna nepotřebuji vteřiňák.
Listy
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 12.4.2012 20:32

Re: Nový Herkules

Příspěvek od Listy »

Mě osobně je to fuk,vlastně jsem tu změnu ani nevnímal, ale když jsem se na to soustředil, zjistil jsem, že zcela mimoděk dělám s tou novou flaškou něco, co by asi s tou starou nešlo: potřebobal jsem narychlo přilípnout nějakou maličkost, takže flaštičku otevřít, špejličku do flaštičky, kapičku na díleček a druhý dílek přilepit. A zatímco jsem ho prsty pravé ruky přidržoval, úplně automaticky jsem druhou rukou přiložil uzávěr na flašku tu podržel v dlani a pomocí dvou prstů opřených právě o tu "vrtulku" ji v pohodě zašrouboval a pak v klidu odložil. To vše jen tak mezi řečí a levačkou, zatímco pravá byla stále zaměstnána lepením! Čili u mě uzávěr v poho! 8-)
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Nový Herkules

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

V pátek jsem si v papírnictví vyzkoušel, jen tak mimoděk práci s uzávěrem nového designu lahvičky herkulesu. Nic závadného a znepříjemňujícího jsem při tom nezjistil. Uvidíme, až se mi nová lahvička dostane na pracovní stůl.....
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Nový Herkules

Příspěvek od JoseFxx »

Ja bych se připojil k pozitivnímu hodnocení nových lahviček. Používám ty nejmenší a jsem s nimi spokojen a výčko mi nedělá problém šroubovat. Takže za mě dobrý.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“