Co přinesl ježíšek?

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
vojta78
Příspěvky: 858
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od vojta78 »

Dobrý den modeláři.
Napadlo mě, už ze zvědavosti, co dobrého, modelářského, se našlo pod vánočním stromkem?
U mě to byly laser pásy na 3 modely. T-34/85, Bishop a Panthera. Dále vystřihovánku M25 DRAGON WAGON.
Obrázek
MECH641
Příspěvky: 98
Registrován: sob 21.4.2012 17:58

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od MECH641 »

Tak u mě jsou to poslední čtyři modely od PKG.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od JoskaM »

Koukám, že všude byl asi velmi chudý Ježíšek, takže do nového domečku (loňský Ježíšek) mi přinesl krásný stůl na modelaření, - z Ikey
Obrázek Obrázek
Má dvě křídla, která jdou složit, rozložit, podle potřeby a k tomu pěkně uložit a příjemná židlička.

A pak opravu krásný dar:
Obrázek
Jestli vám to připadá, jako současně stavěný model TID 20, tak je to přesně on, jen to měřítko je větší - 1:50.

A pak nákladní loď, full laser (no žebra, další žebra, detaily a dokonce i řezaná dýha!) je možno vybrat z několika lodí : Wieluň, Poznaň, Wilno, Krakow, Toruň, Katowice. - uvidím k čemu seženu více podkladů fotek, historie (jestli někdo něco máte, nebudu se vůbec zlobit)
Obrázek Obrázek Obrázek

Prý se jedná o zvětšený původní model 1:200, toto je 1:100. Už se těším na stavbu a už i vím jaké lodě se budou motat kolem, snad se máte na co těšít.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1687
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od Lukáš »

Tak já jsem nečekaně (Ježíšek mi totiž většinou modely nenosí) dostal laňák od RW. Fakt krásný kousek se podařil.
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od Ričmond »

To já si papírového Ježíška letos udělám sám buď přes Numiho nebo v Lužánkách :D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 122
Registrován: pon 1.9.2014 21:03
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od Laďuša »

Mně pod strom dojel Žigulík od WMC. Když jsem se do toho díval, asi to nikdy nepostavim :lol:
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od Pavel M. »

Zdravim
ja pod stromečkem našel Perliny a Tatru 138 lanovy bagr
maggi
Příspěvky: 154
Registrován: stř 4.9.2013 18:37
Bydliště: Hořice

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od maggi »

Zdravíme vlka,mě Ježíšek přinesl T138 laňák,od Franty Sochora T815 STEELBRO,2* T 815 NTH od PMHT + modrý návěs vanu,Škodu 130LR Barumka,T111 sklopku od PKG a kapličky.
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 725
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od Jirka Z. »

Já si modely většinou naděluji sám, nicméně vždy mám alespoň jeden model "objednán" od Ježíška. Letos mi byl naježen MiG-23MF od Angrafu. :roll: A k tomu zcela nečekaně jeden model od Betexy (sešit s parníkem a vodárenskou věží).
xbenakk
Příspěvky: 44
Registrován: ned 2.2.2014 2:16
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od xbenakk »

Já si naježil 2x model Lichnice a 2x radnici v Poličce, oboje do archivu pro mě a pro synka. Mimochodem, s tou se asi mistr Bartoš definitivně zbláznil, pěkná potvora :D.
A na panu Baldovi jsem vyprosil 4x model záhřivky, resp. jeden obal a 4x samotnou vystřihovánku za což má můj velký dík.
Uživatelský avatar
geraltos
Příspěvky: 185
Registrován: úte 20.3.2012 22:37

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od geraltos »

Koukam, že lanak od RW byl asi nejčastěji najezen.
Nejsem výjimkou.
O to vic mě to láká, začít jako první :-) doufám, že z toho bude mnohonasobna paralelka :-)
Uživatelský avatar
JesterZeleny
Příspěvky: 153
Registrován: stř 7.5.2014 11:15
Bydliště: Pardubice

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od JesterZeleny »

Tak abych netrhal partu, tak laňák od RW :D
Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od Toptop »

Ježíšek se letos ukázal být bytostí s mimořádnou mírou zlomyslnosti.

Když jsem v Neratovicích prohlížel u stánků modely, vzal jsem do rukou betonpumpu Kovinarska od RW, a prohlásil, že to je tak drsný, že to prostě nikdy nedám a ani kupovat to nebudu. Ačkoliv je to nádherný. A co myslíte, že bylo pod stromečkem? :D Kovinarska a k ní ještě dva kostely od Ondry Hejla, které jsem si přál. (Dětmarovice a Slezské Rudoltice) Ale ani ty mě neuklidnily.

Takže jsem bytosti nadpozemské odpustil až tehdy, když jsem obdržel ještě jeden menší balíček a v něm byla nalezena velmi sympatická titanová pinzeta PROSKIT TZ-200F.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od JoskaM »

To víš, dopisy Ježíškovi nejsou úplně zbytečné, i když bilboardy jednoho pivovaru hlásají něco jiného...:-)
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 850
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Co přinesl ježíšek?

Příspěvek od numi »

Já modely pod pařez nedostal, ale dostal jsem vstupenku na AC/DC a pár doplňků do kuchyně. Takže paráda.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“