Galerie - Zax

Vaše alba a přehledy dokončených modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zax
Příspěvky: 373
Registrován: čtv 23.2.2012 12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie - Zax

Příspěvek od Zax »

Tea-Serving Robot
(kinetický model)

Autor: Keisuke Saka

Zdroj: etsy.com

Video: -

Ďalší papierový automat od Keisuke Saka, tentokrát ide o trochu nešikovného robota na podávanie čaju. :)
Aj tento automat sa dá kúpiť v digitálnej podobe na etsy.com. Úpravy som nerobil, pri lepení všetko sedelo ako vždy pri tomto autorovi a hotový automat funguje pekne.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Zax
Příspěvky: 373
Registrován: čtv 23.2.2012 12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie - Zax

Příspěvek od Zax »

Kostolík na Kalvárii v Zákamennom

Mierka : 1:100
Autor : Mgr. Juraj Gonšor
Zdroj: Vystrihovačky (zelená kniha), Perfekt

Kalváriu v Zákamennom tvorí skupina štrnástich zastavení krížovej cesty s väčšou ústrednou kaplnkou Nanebovzatia Panny Márie, ktorá má podkovitý pôdorys. Má drevenú zvonicu. V roku 1925 do nej nainštalovali zvon zhotovený českou firmou. Vedľa ústrednej kaplnky sa nachádzajú ešte dve menšie kaplnky. V jednej z nich je Boží hrob. Druhá kaplnka je kaplnka sv. Heleny. Kalvária bola postavená v polovici 19. storočia.

Obrázek

Moje úpravy:
Tento kostolík som začal stavať ešte počas Veľkej noci, staval som to z originálu zo Zelenej knihy, pričom papier je trochu tenší na aký som zvyknutý, tak to išlo pomalšie...Úprav som moc nerobil, akurát som dal do veže zvon, doplnil som terén za krížom a figúrky kňaza a miništrantov (upavené zo štandardných figúriek) a na stôl kríž a svietniky.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Galerie postavených modelů / Galleries of finished models“