Výstava ve Slatiňanech

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Výstava ve Slatiňanech

Příspěvek od Aki »

Zdravím zdejší osazenstvo, měl bych k vám prosbu... Ve Slatiňanech je krásný nový koňský muzeum s velice důstojnýma prostorama pro prezentování naší práce. Byl by někdo ochotnej zapůjčit svoje modely na výstavu? Moje představa je na cca 2 měsíce, nejlíp během prázdnin, kdy nejsou žádný soutěže a muzeum je hodně navštěvovaný. Všechno by bylo ve vitrínách a nedostal se k tomu nikdo nepovolanej. Osobně bych si ohlídal, aby se s modelama nic nestalo. Mělo by se jednat převážně o modely architektury a úplně nejlíp z VČ kraje... Ale to není vůbec podmínkou. Já bych tam měl svoje domečky samozřejmě taky, ale na pořádnou výstavu by toho bylo potřeba asi trochu víc :) Pokud byste byl někdo ochotnej svoje modely zapůjčit, napište mi, prosím, SZ, případně sem. Vejde se toho tam hodně... :) Díky
Aki
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava ve Slatiňanech

Příspěvek od Aki »

tak se starostou je to domluvený, výstava bude během prázdnin. ozvalo se mi už i pár dobrovolníků, za což bych chtěl všem moc poděkovat. na popiskách u modelů bude samozřejmě i vaše jméno. předání modelů domluvíme s každým individuálně. ideální by to bylo na poslední výstavě před prázdninama, ale chápu, že se tam každej nedostane. kdyžtak pro to zajedu, pokud to nebude někde v Zimbabwe :)
výstava bude čistě domečkářská, nejspíš se podaří domluvit i prodej vystřihovánek během výstavy. takže kdo budete mít volnej den o prázdinách, návštěvu Slatiňan vřele doporučuju :) je tady zámek s krásným parkem, koňský muzeum, krásnej hřebčín, pro děti Kočičí hrádek, kousek supr rozhledna, lanový centrum, výborná hospoda... točila se tady Dobrá voda, takže pamětníci můžou zavzpomínat :)
tož to by byl tip na celodenní výlet (klidně i s dětma) a teď můžete posílat další nabídky :D :D :D
marchal
Příspěvky: 138
Registrován: úte 14.2.2012 8:31

Re: Výstava ve Slatiňanech

Příspěvek od marchal »

Aki kdybys chtěl i něco jiného než domečky dej vědět
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Výstava ve Slatiňanech

Příspěvek od Alfik »

A nechceš si je po výstavě nechat?Mám pár hradů.A možná bych je i dovezl.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava ve Slatiňanech

Příspěvek od Aki »

Alfik: díky, nechat si je nechci :) stačí to zapůjčit na cca 2 měsíce o prázdninách, kdy nejsou prakticky žádný soutěžní výstavy...
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Výstava ve Slatiňanech

Příspěvek od Alfik »

Hergot,já to snad neudám :evil: :? .Teď mi přišla do sz otázka zapůjčení do Frýdku Místku.Tak nevím jak kolega pořeší dopravu,tak se ti nějak pak ozvu.Do Slatiňan bych dovezl,nebo alespoň do Prahy?No to bychom se případně domluvili.
Nahlédnout můžeš třeba zde(abys nekupoval zajíce v pytli)
http://www.papirove-modely.cz/phpsource ... allery.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava ve Slatiňanech

Příspěvek od Aki »

pořád čekám, až se mi ozve starosta, abysme dohodli podrobnosti... kolik dostanem k dispozici vitrín a tak... jináč vitríny jsou uzamykatelný, takže ani v tomhle ohledu se nemusíte o svoje kousky bát... jakmile budu znát podrobnosti, začnu dávat do kupy seznam modelů... pořád platí, že každej další kousek (v rozumný kvalitě) je vítanej :)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“