Octavia KIT CAR / PK Graphica / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Octavia KIT CAR / PK Graphica / 1:24

Příspěvek od Andrew86 »

Ahoj.
Takže nové DF, nový rok.
Když už jsem ukázal klukům z klubu svou tvorbu tak proč ji nepředvést "celému" světu? Je to moje první prezentace, tak mě nekamenujte :D
Model jako takový vám jistě představovat nemusím. Myslím že se mi zatím v celku vydařil, i když výstavní kousek to tedy není. Důležité ale je že já jsem se svou prací vcelku spokojen.
Obrázek Obrázek

Teď koukám na ty fotky. Pokusím se v co nejbližší době zjednat nápravu a dodat lepší.
Postupně budu pokračovat, i když to půjde šnečím tempem, poslední dobou se mi do modelaření moc nechce.

Tento model mám doma ještě jednou a pokud se mi podaří někde sehnat interiér ( sám si netroufám ho malovat a vytvářet z ničeho) tak bych se chtěl pokusit o nějaké lehčí úpravy - plastické nárazníky, maska a podobně, ale to je zatím ve hvězdách.
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: Octavia KIT CAR / PK Graphica / 1:24

Příspěvek od Andrew86 »

Takže jsem konečně udělal trošku lepší fotky a rovnou jsem i něco málo slepil takže i menší postup :) snad si tu neudělám ostudu a model mi půjde takhle pěkně lepit i dál :)
Obrázek Obrázek
a jedno jediné slepené kolečko navíc - ostatní jsou rozdělaný a čekají na dodělání
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“