Kolik času u modelaření prosedíte?

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
luky1978
Příspěvky: 70
Registrován: úte 16.10.2012 8:48
Bydliště: Klecany

Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od luky1978 »

Ahoj,
když vidím jakou rychlostí postupují některé stavby, tak si říkám, že by mě docela zajímalo, kolik času u toho trávíte.
Pochlubte se, jak jste kdo pilný lepič.

Když začnu u sebe, tak musím přiznat, že to žádná sláva není. Lepím jeom přes zimu, bo v létě jsou na řadě jiné koníčky.
Teď si při lepení char2C zkouším dělat statistiku a vychází mi průměr 5 hodin týdně (max 7 hodin týdně když se hodně daří).
Typická délka jedný seance je pak zhruba 1 hodina. Když ale dělám něco, co mě zrovna moc nebaví, tak klidně jenom 30 minut.
Takže ve výslekdu to znamená, že i jednodušší model mi pak trvá postavit několik let.

A jak jste na tom vy?
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj,

ja se poslednich par mesicu snazim patlat kazdy den, vetsinou az vecer a to tak cca 4-5hodin, ale s mojom stylem hrani toho stejne moc nespacham... :lol:

Jakub.
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od vojta78 »

Jsem celkem pilný. Lepím denně asi 4 hodiny. V neděli sedím u stolu celý den. Od dubna mám více času, ukradly mi kolo, takže na výlety nejezdím.
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od Venca 21 »

Vojta78: Ukradly mi kolo... ty víš jistě, že to byly baby, nebo snad děti? :lol:
Uživatelský avatar
JesterZeleny
Příspěvky: 153
Registrován: stř 7.5.2014 11:15
Bydliště: Pardubice

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od JesterZeleny »

Ahoj,

teď momentálně tak 1-2 hodiny denně (ve všední den). Co máme malýho, tak přes den není čas prakticky nikdy, takže patlám večer, když jde malej spát. Víkendy jsou zabitý úplně (rodina, hospoda a tak... :lol: ) a to samý platí pro léto....
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od JanO »

Pracující jsou na tom asi stejně :? . Od pondělí do pátku tak hodinka / dvě po večerech, o víkendu podle nálady a počasí. Zrovna teď byla takové tři hezky deštivé dny, to šlo pěkně od nůžek :D .
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od vojta78 »

Venca 21: byly to ku.vy, proto "y". Bylo schválně, čekal jsem, kdo se ozve. Jinak jsem z ČR, proto vím, že "ukradli" je správně.
Uživatelský avatar
geraltos
Příspěvky: 185
Registrován: úte 20.3.2012 22:37

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od geraltos »

ahoj,

já cca 0 hodin denně jako průměr :) jinak jednou za čas k tomu sednu, většinou v noci, když zbytek spí. a nebo si vezmu dovolenou a dám tomu celý den, jako teď v pondělí. škoda, že je té dovolené tak málo :(
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 678
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od mahdy »

Venca 21 píše:Vojta78: Ukradly mi kolo... ty víš jistě, že to byly baby, nebo snad děti? :lol:
Vojta myslel "ty fetky" ukradly - fetky u nás nejvíc kradou, tak je nejpravděpodobnější, že ukradly i jeho kolo :lol:
Jinak lepení dávám tak dvě hodinky denně a to večer místo civění na stupidní seriály v bedně.
mulda
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13.11.2012 3:01
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od mulda »

Já už u toho neseděl skorem 10 měsíců...přešel jsem z práce, kdy jsem si týdně mohl dovolit i 24 hodin týdně...začal jsem podnikat a vše muselo stranou. Ale teď opět se do toho snad dostanu a věřím, že o víkendech si nějakých 6 hodin snad najdu :).
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od IceZero »

ono je těžko říct prosedím tolik a tolik, někdy je málo 8 hodin denně a někdy je dost 8 hodin týdně.
za mě je to asi takhle - i s cestou a vstáváním 11 hodin denně v práci, cca 6 - 8 hodin člověk prospí, čili mi zbývá 5-7hodin denně. něco člověk stráví jídlem, toaletou, hygienou, musí se věnovat rodině, občas nějakým dalším koníčkům, takže když mi zbude 1-2 hodiny denně sem rád. A přiznejme si, kdo má pracovnu, nebo aspoň kout místnosti, který nemusí pokaždé chvíli u lepení uklízet. To se pak mnohdy na hodinu ani nechce nic vytahovat :(
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od Jirka Z. »

Budu strašně originální - jak kdy... :lol: Dal jsem si závazek přilepit alespoň jeden dílek denně, a to se snažím plnit. Často je těch dílků více, ale zcela otevřeně přiznám, že jsou i večery, kdy jsem naprosto zlikvidovanej z práce a nemám chuť naprosto nic dělat. Asi nejvíc času u modelů trávím o víkendu - hlavně večery, kdy lepím i hluboko do noci. Takže asi mohu říct, že všední dny 0,5 až 2 hodiny podle času a víkendy (když se to dobře sejde) i 12 hodin...
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od Vlcacka »

Už to není, co to bejvalo.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od Lukáš »

Jojo, nic moc. Ale pokud opět proběhne tradiční vánoční formulková 24hodinovka, rázem bych si měl výrazně vylepšit statistiku.
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Kolik času u modelaření prosedíte?

Příspěvek od Alfik »

IceZero píše:...kdo má pracovnu, nebo aspoň kout místnosti, který nemusí pokaždé chvíli u lepení uklízet.
...já.
Uklidil jsem to na jaře,páč jsem tak nějak tušil,že k tomu přes léto nesednu.A teď se zimou se do toho taky pomalu dostávám.
Trávím u toho taky,,jak kdy".Ale mám blbý šichty,takže jsou dni kdy si k tomu sednu na 5 hodin,poslouchám u toho televizi,někdy jsem tam jen chvilku než jdu do práce.A na Silvestra se u toho střídám se žraním,popíjením(jen lehce baworáky)tlacháním s bytnou a sledováním psa(páč se bojí rachejtlí,tak musí být u nás).
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“