ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32 - DOKONČENO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Mistře děkuji za slova chvály a opravdu si toho moc považuji, protože o víkendu jsem ,,ucvrkával" blahem při pohledu na Tvé vymazlené ,,pontonky" a záhy se mi dostává od Tebe pochvaly... dík, fakt to nakopne :!: :!: :!: Budu se snažit i dál... :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Dobrý večer všem patlalům dobré vůle :!:

Vážení, měl bych na Vás jeden dotaz: pořídil jsem si na směrovky průsvitnou barvičku od Humbrolu(1322 clear orange), ale nic moc, připomíná spíš hnědou ajatinovou dezinfekci :roll: .Je na tom třeba Tamiya X-26 lépe :?: Nebo poraďte něco vyzkoušeného...Dík!
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

...a už si můžu i sám odpovědět ...ano, podle fotek VVN-ky VaškaS ,,Tamiya je na tom lépe" :!:
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Ahoj všem!

Mám tady dnes malý posun kupředu, v podstatě mám dokončený podvozek krom části dráteničiny, opět bez problémú až na zmiňované směrovky... to ale není problém modelu :!: A nakonec při nafocení to nevypadá tak špatně ;) ... můžete posoudit... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
A jak jste si mohli povšimnout, zahájil jsem stavbu věže a při té příležitosti jsem si pořídil tohle Obrázek Obrázek ... 2x 5mm hliníku, 4 šrouby M8 a 4 křídlové matky, hodím mezi to podlepený kus, dotáhnu, dám na radiátor a za 8-10 hodin mám kartonové prkénko jak lusk :!: :P Už žádný týden pod knížkama :!:
Pro dnešek všechno, jdu se pokoušet stočit hlaveň :!: Čau
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od VašekS »

Ahoj.
Směrovky jsou v pohodě. Stejně, na každým autě jsou jiný. Někde tmavý, jinde vybledlý. ;)

Ten porichtung na podlepování je dobrej. Já bych tam dal aspoň z jedný strany kus kartonu, aby lépe odváděl vlhkost. Já to mam mezi deskami a na tom knížky. Po týdnu to vyndám a stejně se to ohne :? .
no way
Příspěvky: 21
Registrován: úte 19.1.2016 10:20
Bydliště: Třemošná u Plzně

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od no way »

Výbornej nápad na to podlepování, se necham inspirovat, Já to svý vrazil pod štos vinylových desek (těch gramofonových ne podlahových) které jsou mimochodem velice těžké :), a taky se to kroutí.
Uživatelský avatar
atlon
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20.1.2012 22:43
Bydliště: Levice, Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od atlon »

haageeman píše: ... 2x 5mm hliníku, 4 šrouby M8 a 4 křídlové matky, hodím mezi to podlepený kus, dotáhnu, dám na radiátor a za 8-10 hodin mám kartonové prkénko jak lusk :!: :P Už žádný týden pod knížkama :!: ...
a čo bude v lete keď sa nekúri? ;)

ale pekne sa s tým pasuješ ;)
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od JakubSDK »

Parada kolego ;) dobre udelatko, ja nechavam podlepene dily cca 24 hodin mezi obkladackami, ktere zatizim 4x5kg kotouci z aparatu na cviceni :) a druhy den uz rezu a lepim...

To: Atlon- no, v lete desky strikne cernou barvou a da susit na slunicko :lol: :lol: ;)


At se ti dari Jakub.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Dobrý podvečer všem :!:

Mám radost, že Vás můj lis zaujal, či inspiroval :) ;) ... a dál něco ke stavbě..., našla se malá, v této šmikajdě ojedinělá chybka a to díl 42h má špatně označený nařezání chlopní Obrázek maj se ohnout ven, já díky tomu o chlopně přišel a lepil natupo, ale v pohodě.
Jinak hlaveň se myslím docela povedla Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek :!: :?: Zatím zdar!
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od VašekS »

Hlaveň jsi zvládl mistrovsky. ;)
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od vojta78 »

Já se na parádně svinutou hlaveň díval už včera. Moc dobré, moc dobré.
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od zkooter »

Krásná, čistá práce, sleduji bedlivě a rád se kochám. Pěkně ti to roste, držím palce ;)
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Pánové děkuji, mé ego se koupe v bazénu blaha, snad nespychnu :!: :!: :)
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Dobrý večer :!:

Ani tento víkend jsem úplně nezahálel a povedlo se mi dokončit lafetu s podáním. Všechno sedělo jak ta pověstná p...oklice na hrnci, jen ty ruce... :oops: :roll: . Každopádně teprve teď jsem docenil radu zkušenějších kolegů ,,začít znovu z originálu" :!: Ten podavač bych určitě z kopie nedal :!: :!: A toť výsledek: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
A už se pouštím do toho nejlepšího: Obrázek

Zatím vše, patlu ZDAR :!: :!: :!:
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od vojta78 »

Část, která Tě čeká, jsem nenáviděl. Nakonec vidíš tak 3 kousky z celé sady. Drž se.
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“