ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32 - DOKONČENO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od vojta78 »

Dezény jsi měl retušovat před přilepením.
Nemáš nějakého známého plastikáře? Že by ti kola stříknul airbrushem.
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od VašekS »

Ahoj.
Postupuješ dobře.
K tomu kolu. Pokud není rozdíl v odstínu, ale jen v povrchu - matná barva/polomatný papír, dá se to řešit přetřením bezbarvým lakem.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Čau!
Když já se na to kolečko tak těšil, jak bude vypadat, že jsem zapomněl na retuš na stromečku :o :( ...a protože bych potřeboval nové brýle, ale není čas na očaře, tak jsem ho takto upatlal :roll: ....... a lakovat ho nebudu, kolo je pravé, tak ho dám ve vitrínce ke zdi a dám si majzla u těch levých ;) :P , ale dík za radu, asi by to s lakem klaplo, odstínem to vypadá být stejné...
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od Lukáš »

Když už se to řeší, tak retušuj pouze hranou štětce a předtím ho vždycky trochu otři, ať je v něm méně barvy.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Ahoj vážení!
tak jsem zas něco málo popatlal......nejdřív pár fotek,pak něco slov :arrow: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Na první pohled docela dobrý,dokonce ani s motorovým krytem nebyl problém, sice fousovka,ale nic mu nevadilo... :!: Jenže dolepil jsem schránky na pravé straně a ejhle... byl jsem o 0,9mm delší než nosník. :oops: Tak si dám bacha na druhé straně a toto pak opravím, jenže chyba lávky, nalevo přes veškerou snahu o přesnost to dopadlo takto Obrázek ... 1,1mm :o Tak nevím, kde hledat docela značnou odchylku...nakonec jsem kouknul,co mě v této části šmikajdy ještě čeká a pomohl si touhle berličkou Obrázek vyrobenou z kartonu 1mm a náhradní plochy ve šmikajdě ... výsledek zde Obrázek Obrázek ... ten stín, který tam je a vypadá jako nalepení nakřivo je důsledek špatného nasvícení (snad) :!: Doufám, že to nebude překážet v další stavbě a že sednou dvířka na schránky, ale o tom až příště...
Naposledy upravil(a) haageeman dne pon 5.10.2015 17:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

A už to vím, nečetl jsem pořádně Ričmonda... :oops: :roll:
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Dobrý večer všem :!:
Opět o pár dílků vpřed... nejdřív jsem se dopral s kolečkama... dezénky poctivě vyřezané a tentokrát i s retuší Obrázek ...a pak celá kolečka... Obrázek ... kdyby někdo postřehl, že je 5 levých a jen 3 pravé, má pravdu :!: ... a já zas o něco víc nesnáším mobilní telefóny :!: :evil:
Pak se chvilku drátkovalo a něco málo lepilo, všechno sedělo, jen prstům se tak moc nedařilo, ... co už :| ...to je výsledek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ... tak zatím ...
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Dobrý pozdní večer všem :!:

Po dosti dlouhé pauze způsobené zdravotními problémy (vlastní šikovností jsem se málem připravil o oko :roll: ) se mi povedlo něco málo přidat...a to interiér řidiče Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Všechno se dařilo dobře, celkem slušně to lícuje, uvidíme jak sedne ,,obšívka"... ;) Zatím vše a dobrou noc :!:
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od vojta78 »

Interiér kabiny se ti povedl. Při lepení přední stěny kabiny si dej pozor, mě osobně se zdeformovala, pak se to špatně lepilo. Výsledek vypadá dobře, ale za jakou cenu.
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od VašekS »

Krásná práce. ;)
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Krásné silvestrovské odpoledne...

Především dík za podporu, jak technickou, tak psychickou... Vojtova slova jsem se snažil vzít k srdci a nespěchat, radši 3x nasucho, než jednou blbě s lepidlem... :o
... a Vaškovu pochvalu si obzvlášť cením. :)

Není to úplně "top",ale líp to zatím asi neumím (nebo to neumím líp nafotit, aby chybky tolik nelezli do popředí :lol:) posuďte Vy... :!:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od JakubSDK »

Parádní práce pane Kolego, jen tak dál ;)

Ať se ti daří Jakub.
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od vojta78 »

Je to paráda.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od haageeman »

Dobrý večer všem :!:

Tak a je tady konec mého víkendového snažení Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Až na hledání některých dílků roztroušených po všech stránkách to šlo dobře,co nesedí je dílem rukou :roll: :!: Jo a děkuji pánům za slova chvály, povzbudí to :!:
Prozatím patlu zdar :!:
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od VašekS »

Fakt to vypadá moc pěkně.

V této podobě - bez věže se ve své době proháněly po silnici č.4 v úseku Čimelice - Jince, když se ptáci učili jezdit ;) .
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“