Pohár Kyjovské Radnice 2014

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od Lukáš »

Na loňský nultý ročník se podařilo navázat skvělým způsobem. I přes deštivé dopoledne se zajímavých modelů sešla spousta a myslím, že ani návštěvnost nebyla špatná. Zde pár pro mne nejinteresantnějších modelářských počinů:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Lukáši, kam ukládáš obrázky? Nevím jak ostatním, ale mě se nezobrazují u většiny tvých příspěvků :(

Edit: už vidím kam. Asi momoentálně nejede server :(
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od zkooter »

Taky přicházím se svojí troškou do mlýna. A protože fotek mám víc, tak dávám odkaz na rajče, jinak bych se uklikal, než bych je sem nahrál. Jinak výstava to byla parádní, za což patří velký díky hlavně pořadatelům. Tak snad zase opět za rok...
http://zkooter.rajce.idnes.cz/Pohar_Kyj ... -13.9.2014
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2395
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od Brzdič »

Super akce, kluci to mají zmáknutý. Doufejme že se zase za rok sejdeme. ;)
czbrasi
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22.1.2012 7:48
Bydliště: Plzeň - Černice

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od czbrasi »

Podle fotek hodně dobře obsazená akce. Gratulace pořadatelům.
Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 8.3.2012 11:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od Rado Radevicz »

Velmi dobrá akce, doporučuji.
Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od Šidi »

Byly to HODY, jak modelářské tak i chuťové. Výborná organizace, už v noci napsané diplomy. Už teď se těšíme na příští ročník. Smekám.
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od pahejl69 »

Byl jsem loni, byl jsem letos a přijedu zas :) . Kdo byl jistě bude souhlasit, kdo nebyl zaváhal ;) perfektní servis perfektně zvládnuto dík!
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od Tomáš B. »

Martin Svoboda píše: Skvělé modely byly k ochutnání a ta jižanská pohostinost... úžasné.

Obrázek Obrázek
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od yvan »

Letošní ročník soutěže a výstavy PKR 2014 je minulostí. I přes značně nepříznivé počasí se podařilo překonat laťku minulého ročníku jak návštěvností, tak počtem soutěžních a výstavních modelů. Kdo se přišel podívat, mohl shlédnout kvalifikovaným odhadem (ne mým) něco kolem 800 modelů, z toho bezmála 170 soutěžních všech kategorií a téměř 130 z kategorie Dakar. A pokud to můžeme zhodnotit, i atmosféra byla výborná.

Děkujeme všem kamarádům, partnerům, sponzorům, rozhodčím, soutěžícím, návštěvníkům a v neposlední řadě prodejcům, kteří se na tuto akci dostavili a podpořili nás (Betexa, Darebacek.cz, Leszek Gora, Ondřej Hejl, Laserové doplňky RW, M.A.S.S., PMHT, PkGraphica, Rado Radevicz, RipperWorks, Spidamodels).

Zvláštní poděkování patří technickému a stravovacímu zázemí, jejichž práce sklidila minimálně srovnatelný ohlas. Holky děkujem.

Děkujeme i organizátorům speciálních katerogií - p. Knotkovi, bratrům Khekům a samozřejmě Ladislavu Horňanskému s kolektivem dakarské speciálky.

Výsledky ligových kategorií jsou ke shlédnutí ZDE. Ocenění Pohár Kyjovské Radnice si odnesli Luděk Chmela (Sturmtiger), Jiří Novák (Leopold K5 (E)) a Hernyk Stolecki (Roma). Diváckou cenu získal drak Viinturuth Tomáše Straňáka.

Naviděnou a nashledanou jak na jiných soutěžích, tak snad i za rok na dalším ročníku PKR.
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od dravec »

Pěkná a povedená akce, za kterou je potřeba všechny pořadatele pochválit. Určitě se zúčastním i další roky, pokud bude čas. A abych jenom nepsal, tak přidám i pár vlastních fotek z akce:

Pohár Kyjovské radnice 2014
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od Tomáš S. »

Když se tak dívám na ty vaše fotky... Taky jsem chtěl udělat pár snímků z této akce, protože už delší dobu jsem žádnou akci nijak celkově nefotil a tak jsem sbalil krabičku na mýdlo s tím, že z ní vydoluju to nejlepší. Aby se mohli mrknout i ostatní, kteří udělali tu chybu, že nepřijeli.

Bohužel tento foto-report utrpěl hned u prvního modelu co jsem si vzal do hledáčku. Seznámil jsem se totiž s jeho autorem a pak už focení, bohužel, vzalo za své... :P :roll: Snad mi to třeba příště vyjde.

Ovšem abych se dostal k tomu hlavnímu. Akce byla bezvadná, bezesporu překonala všemi směry minulý ročník a za to patří velký dík všem co se na její přípravě a průběhu podíleli! Rád se tam vrátím příští rok!
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 485
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: Pohár Kyjovské Radnice 2014

Příspěvek od Kovář »

Také se připojím k ostatním.... Letos jsem byl v Kyjově poprvé, ale byla to paráda, spousta známých lidí, akce skvěle připravená, prostory prostorné. ;)
Doufám, že mi to vyjde i za rok. Velká pochvala organizátorům.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“