BMW 320i / Antonický, ABC / 1:32

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

BMW 320i / Antonický, ABC / 1:32

Příspěvek od SkylineJDM »

Zdravím
Tak jsem si vybral další model než se pustím do Tatrovek co už jsem si sehnal od Albatrosu ty staré vydání 8-) ... No zpět k tématu vybral jsem si BMW 320i v barvách asi jednoho ze známých týmů Schintzer Team. Tenhle modle jsem naposled lepil snad, když mi bylo 15 takže jsem se snažil nevyvarovat se stejných chyb což byla zadní část, a prostě se mi to pořád nedaří udělat dokonale jak bych chtěl, navíc se mi zdálo že úsečky na sebe ani nepasovali i když jsem to zkoušel napřed na sucho no viz fotky, lepím to od neděle...

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 320i / Antonický, ABC / 1:32

Příspěvek od Standa F. »

SkylineJDM píše:... takže jsem se snažil nevyvarovat se stejných chyb ...
Správný tradiční přístup 8-) . Chyby je možné opakovat, ale rozhodně je vhodné je zmenšovat.

Myslím, že se ti to daří - představ si, že jsi robot, který MUSÍ dílek natvarovat dokonale a usadit s přesností 0,05 mm ;) .
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: BMW 320i / Antonický, ABC / 1:32

Příspěvek od SkylineJDM »

Už jsem zkazil přední nárázník neuvědomil jsem si že otvory mají směrovat nahoru, snad to nějak extra vadit nebude a nepoletí to do koše... Což se rozhoduji :lol: :roll:
Že já blbec jsi neudělal kopii :lol:

Edit:
Tak nic jsem nezkazil jen to označení je tam nějaké divný a vůbec mi nevychází lepení od rysek i když to zkouším před lepením.. Asi zítra nahodím nějaké ty fotky..

Edit 2
Tak jsem to nakonec zkazil zapomněl jsem vlepit do nárazníku díl 38 a natvarovat na díl pak 40 + 41 neměl by někdo PDF, že bych jsi to vytiskl ? Celý přední nárázník od dílu 33 - 41 ... Nechce se mi kupovat celý model kvůli nárazníku, co pak ze zbydkem, když tak mi pošlete PMku.. Děkuji a snad to nikomu nebude vadit :oops:
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: BMW 320i / Antonický, ABC / 1:32

Příspěvek od SkylineJDM »

Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“