Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Zdravím, tak po týdenní přestávce jsem zpět. Sehnal jsem si pár modelů a mezi nimi byla i tahle dodávka... . No začal jsem karosérií, udělal párkrát retuš.
Tady se prokazuji originálem:
Obrázek

Lepím z kopie o gramaži 120 g
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

I když mám retuš tak foťák to prostě vyfotí do detailu, jako kdyby tam nebyla i když tam mírně je :lol:
Chci tenhle model mít co nejlepší, budu lepit pomalu další fotky přinesu asi ve středu ;)
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj,

lepení už máš o kousíček lepší, ale... určitě, pokud chceš mít tenhle kousek co možná nejlepší, tak udělej ještě jednu kopii a slípni si ho znovu, ale s tím, že použiješ pravítko a pokud možno ostrý nůž (pro začátek stačí odlamovací za pětku z tržnice) a ty výřezy udělej lépe, (rovný úsek podle pravítka a kulatou část pomaličku vypíchat špičkou nože) ;) když se je pokoušíš vystřihávat, tak se ti takhle zkroutí a kazí to celkový dojem...

Ať se ti daří Jakub.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Zdarec jo já se ho ale pokusím dolepit a uvidím jak bude vypadat ve finále, je pravda že to zábradlí nebo jak to nazvat, jsem prostřihnul a při ohýbaní se mi to protrhlo, nevím jak se to dělá, ještě mě pak ale po slepení napadla jedna varianta, že bych to neohýbl, ale jak se to má ohýbnout, tak bych to nůžkami rozdělil a pak slepil k sobě... :lol:
No uvidíme ve finále.
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od Ričmond »

Když Tě ty varianty budou napadat před tím uvidíš jak to bude lepší :D
Taky to můžeš napřed slepit a pak vyřezat, ale hlavně vyřezat. Mně tak trochu připadá, jestli si tu ze všech trochu neděláš srandu a zkoušíš kolik lidí ti bude psát? Přece nemůžeš chtít jeden princip vysvětlit na každý dílek zvlášť :D
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Nevím, mě prostě výřezy vůbec nešli co jsem zkoušel u Tatry... Jinak na 90% jsem stou dodávkou spokojený a abych dělal znovu kopii na to nemám zas až tak extra čas kvůli práci atp. nebaví mě zas dělat jeden stejný model 2x - 3x za sebou...
Dneska jsem jí dokončil, zítra začnu z návěsem a na konec jsi udělám kola...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Žebřík jsem si nabarvil na červeno i z druhé strany... Nemám rád malé výřezy ale pohoda dal jsem to dohromady...
Obrázek
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Hm tak návěs jsem zkazil, nepochopil jsem ho ani podle návodu spíš ty nevím jak to nazvat jak to jde nahoru a dolu a ten zelený pás či ja kto nazvat :D takže si slepím jen kola u dodávky a časem se vrátím k návěsu...
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od Zrzek »

Chlape, to je PŘÍVĚS......... ;) ;) ;)
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Renault Trafic / Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Detail :lol: , jak jsem to vyhazoval tak jsem si vyhodil i zadní kola k dodávce, v pondělí si musím dojít udělat kopii přívěsu a zadních kol k dodávce :lol: Shit :roll:
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“