Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Omlouvám se, že příspěvek zkopíruji ze spřáteleného cashpickova DF-ka.

Jelikož jsem neměl během akce čas na focení, požádal jsem o pár fotek Radka - Enzo66. Tímto děkuji za pomoc při poskytnutí pár fotek z GP HB 2014.

Každá velká cena se neobejde bez vavřínů a cen.

Obrázek

Lavice připravené na vystavení modelů se nám krásně zaplnili.

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

I předem dohodnutá výpomoc hasičského záchranného sboru Havlíčkova Brodu dopadla a bylo možno shlédnout jedno ze zdejších zásahových vozidel.

Obrázek Obrázek

Sic byla hlavním tématem akce rychlá kola vozů F1, tak bylo možno shlédnout krásné modely i z jiných oborových kategorií.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

GP HB 2014 dojela do svého cíle, ale setkání autorů a modelářů pokračovalo na již v tomto tématu zmiňovaném statku. Pan domácí na nás již čekal u grilu s masíčkem.

Obrázek

Sobotní podvečer i po celou dobu akce bylo počasí přímo výstavní a tak se dalo posedět na zahradě statku, ale i ve stodole u grilu. Robertovi Blaschkemu patří velké dík, že i bez cimbálu nám dokázal večer zpříjemnit velice suprovým drnkáním na gytáru. Posléze se k Robertovi přidal i Láďa Horňanský (Zvukař) - taktéž děkuji.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


UFFFFFFFF.......mám to už za sebou.......bude nějaké příště??? Uvidíme, je brzo dělat nějaké závěry.

Doplním informaci.....710 vystavených modelů z toho 443 modely rychlých vozů F1.
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od BalvieM »

Parádní akce, jestli bude nějaké příště, určitě rád přijedu .
Nějaké fotečky...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bugatti
Příspěvky: 53
Registrován: úte 31.1.2012 19:56

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od Bugatti »

A je to za nami. Úprimne, som šťastný, že som mohol byť na tejto akcii, no zároveň som veľmi smutný z toho, že už skončila. Zdeněk „TEO“ Smaženka pripravil akciu, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani mnohoročný organizačný tím. Jediný pochopil, že modelárska akcia nemusí byť len o modeloch a oceneniach, ale má byť o ľuďoch a zábave. A zaujímavých ľudí a zábavy bolo dostatok. Čo sa kvality výstavy týka, bolo sa čím inšpirovať. A čo sa týka pobytu na statku v Šachotíne, ťažko to popísať. Bolo to presne také aké to má byť. Mäsko bolo vynikajúce, pán domáci si dal záležať. Partia ľudí, ktorí sa tam zišli len doplnili dokonalý pôžitok z akcie. Mali sme to z Banskej Bystrice ďaleko, no určite tá cesta stála za to. Pokiaľ sa podarí usporiadať ďalší ročník, už teraz sa teším a začínam sa naň pripravovať. Teo ďakujeme za fantastický víkend. Sme radi, že sme ho mohli prežiť spolu. A samozrejme aj s ostatnými zúčastnenými.
Uživatelský avatar
oliver
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 22:12
Bydliště: často bouraj politici

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od oliver »

Zdravím,
děkuji za vydařenou akci. Ač lodičkář, byla to spíš formulkářská akce a neměl jsem do té doby tušení, že existuje tolik druhů formulí :o Nějakým nedopatřením jsem dostal i jednu z cen :shock:

Obrázek
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Oli vždyť víš, že nedopatření to nebylo. Pana starostu Tvá kolekce lodiček zaujala, tak se rozhodl tuto cenu věnovat do Tvých rukou. A ber to i jako poděkování za podpoření akce.
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Vážení páni a dámové,
Myslím si a jistě mi to spoustu lidí na tomto DFku potvrdí, že tato akce by se měla stát povidlem a to nééééé jednou maximálně za 5 let, ale určitě každým rokem. Už jsem si dlouho takhle dobře nepokecal, nezasmál, nezazpíval, nevýletnil. Bylo to bombíčkové setkání a TEO, k něčemu mě ta tvá akce neskutěčně přitáhla. Formulky to asi ještě zatím nebudou, na to si netroufám, ale začínám pošilhávat po závodních speciálech, rally apod. Jedním slovem, díky. Viděl jsem toho tolik neokoukaného a nádherného, až se mi z toho zatočila hlava. Možná to bylo tím vedrem, ale to nemohu potvrdit. :D Každopíčopádně moc díky, bylo to dechberoucí. ;) :D
Hlášky roku s Josefxxx, Vlčačkou a Evičkou v autě: Otázka: ,,Proč ten cimbál nejede? " Odpověď: Protože je na hlavní", pak mi píše Knoxík, který jede s Tomášem B. v autě: ,,Bacha, na Lipnici straší a pozor na objížďky. " Odpoveď: Jj, velkej černej Knox a mrtvej Babor, to známe. Na objížďky jsi expertem ty." (Když jsme se měli totiž s Knoxem sejít před týdnem ve Skryjích, ještě netušil, že si zajede asi 30 km kvůli špatně značené objížďce) :D .
A pak že výstavy bez soutěží nejsou bezva! ;) :lol: Do toho s vámi večer Michal Antonický zpívá a chlastá, Teo vás objímá, jako by vás viděl snad naposledy, s Knoxíkem málem spadnete ze židle smíchy.....a mohl bych takhel pokračovat ještě týden.......to se zkrátka nedá popsat, to musíte zažít. ;)
Kdo tohle nezažil, přišel opravdu o hodně.
Díky všm zúčastněným, organizačnímu týmu a obzvlášť Zdendovi za výbornou organizaci a skvělou psinděru! ;) :D
Pokud to uděláte i příští rok, rozhodně si tohle ujít nenechám.

Marťas Týřovman
Kluci v akci
Příspěvky: 60
Registrován: ned 6.1.2013 13:59

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od Kluci v akci »

Hlášky z grilovačky? Pamatuju si jen na jednu: Teo: "Aáááááááááá, svině jedna!!!!" :D
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Jo, to si taky pamatuju. A začalo to tak nevinně. :D Hodný stýček TEO se zas rozpovídal: ,,To vám povím, jak jsem přišel k té zkomolenině mého jména. To jsme se takhle ve 4. třídě stěhovali"........pak už nastal jen výskok ze židle v křečích za mohutného hřmění typu ,,Aáááááááááá, svině jedna!!!! :lol: S Knoxíkem jsme se váleli smíchy v trávě a přemýšleli jsme, koho asi Zdenda tou sviní myslel. Když ho křeč v noze pustila, směle pokračoval: ,,Tak ta paní učitelka......." A už nám to všem bylo jasné! :D :lol: TEO, ty jsi best! ;) :D
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od Tomys »

Tak jako za mě ...
Akce s výstavou - výborné prostory, výborné obsazení modelů, jen kurde Hasiči odjeli dřív než bych čekal ...
Mno, ale spojil sem to s rodinným výletem, tak super.
Odpo na statku.sem neskutečně trpěl ( někteří.výtečníci luxusně provokovali s žejdlikem.piva ) a fakt se mi nechtělo odjet, ale musel :-/
Jó, večer musel.být fajnovej....
A sem rád za bonus k nakoupenemu modelu u Michala Antonickeho :-) Za to patří formulkarum veliký dík.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od kaktusak »

Modelářských akcí jsem objel už hodně , ale takto bohatou jsem ještě nepotkal . Poháry , byly opravdu reprezentativní a troufám si říct , že takové nemají , ani na skutečné Grand Prix . Zároveň !!! každý !!! dostal upomínkovou plaketku a papírovou šmikajdu , ze které jdou postavit 2 modely . Navíc tam byl zajištěný super doprovodný program na večer .

Za mě Hodně dobrý .
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2394
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od Brzdič »

Vše už bylo řečeno, Zdenda to zmákl na jedničku a jen doufám že si to někdy v budoucnu zase zvopákneme. ;)
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od Lukáš »

Jak jsem už psal "na cashpickovi", byla to jednoznačně nejlepší akce, které jsem se zatím zúčastnil.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Jak jsem tak procházel stoly na GPHB, všiml jsem si jednoho skvostného modelu se skvělými deskami, ve kterých byl zajímavý obsah. Desky obsahovaly návodné kresby a vzorové stránky modelu. :o Byl jsem uchvácen. ;) Jako stavitel baráčků a hradů mě tato stavba velice přitahovala. Kdybych byl kamenem, hned se od ní nechám sbalit a do hodiny se sní ožením. :D Jedná se o stavbu hradu Křivoklát, uměleckým názvem ,,křivo-kláda". Autorem je Milan Bartoš a Jirka Janúšek (velkej černej Knoxík :D ). Měřítko jsem bohužel zapomněl, Knoxík jistě doplní potřebné info, že jo rejpale? ;) :D
Jelikož sem ještě fotky tohoto modelu zatím nikdo nepřidal, činím tak já, neboť mám zato, že by tu neměl chybět. Užijte si ten skvostný pohled. ;)

Týřovman :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Ano....jako organizátoru akce mi bylo umožněno veřejnosti představit model krásného Českého královského hradu - Křivoklát. Autorský model, který byl vystaven, matně si vzpomínám, že měl na přepravní krabici nápis s měřítkem 1 : 200.

Bylo mi ctí pane Bartoš a Knoxi.
Uživatelský avatar
bh69
Příspěvky: 68
Registrován: sob 4.2.2012 7:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Příspěvek od bh69 »

podobně jako Týřov vypadá fantasticky ! jen škoda toho malého měřítka, to je pro mne hrozná drobotina ... ale chápu, že velikost hradu to vyžaduje
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“