Volvo 240 Turbo / M. Antonický, ABC / 1:43 / Hotovo

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Volvo 240 Turbo / M. Antonický, ABC / 1:43 / Hotovo

Příspěvek od SkylineJDM »

Obrázek

Zdravím všem příznivcům závodních automobilů, během dnešního hokeje (což jsme hráli katastrofálně), jsem se pustil do tohodle modelu od pana Antonického (machr na modely :lol: ;) ), model vyšel v ročníku 31 č. 18 tuším. model jsem koupil na aukro.cz asi za 10 kč. No tak během hokeje sem slepil celou karosérii, trošku jsi pohrál z retuží na boku je to vidět, u světel jsem jí ještě nedělal. Asi jí začnu dělat před lepením zabarvovat chlopně. To je zatím vše k modelu a nyní fotky:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) SkylineJDM dne ned 18.5.2014 9:15, celkem upraveno 1 x.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Volvo 240 Turbo / M. Antonický, ABC / 1:43

Příspěvek od SkylineJDM »

Takže model jsem dokončil, výfuk jsem udělal z párátka, zkusil jsem kola na tupo jak to tu lepíte, nevím přesně z čeho se to jak dělá ale celkem je to slušný. Ty chlopně mě nebaví stříhat :D ... Model dopadl asi lépe než Liaz tu jsem si dal větší pozor. Pohrál jsem si ze spoilerem aby tam byla mezírka. Tu fotky:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A porovnání 1:43 model
Obrázek
Uživatelský avatar
fantomas666
Příspěvky: 151
Registrován: sob 21.1.2012 12:43
Bydliště: Olomouc

Re: Volvo 240 Turbo / M. Antonický, ABC / 1:43 / Hotovo

Příspěvek od fantomas666 »

Možná kdyby jsi do vnitřku kola smotal pár proužků papíru, čímž by ti vznikla pěkná plocha pro přilepení boků, vypadali by ještě líp. A trochu víc si pohrát s tím aby boky byli vystřižené opravdu do kulata ;)
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Volvo 240 Turbo / M. Antonický, ABC / 1:43 / Hotovo

Příspěvek od Ričmond »

Podle mě to z Tvých modelů zatím vypadá nejlíp a je vidět (doufám, že to tak je :)) pokrok. Co se fotek a psaného projevu týká zcela určitě :). Za mě by sis teda mohl ještě odpustit tu kurzívu :-P Při focení si zkus mobil na něco položit, mému to pomáhá :)

Ještě pár takových desetikačkových jednovečerovek na trénink technik a doufám, že Tě začnou lákat složitější kusy :) Ať se daří.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Volvo 240 Turbo / M. Antonický, ABC / 1:43 / Hotovo

Příspěvek od SkylineJDM »

Díky a mě se libí to psát kurzívou, aspoň jsem originální :D .. Co se týká složitějších modelů, tak jsem si u jedné paní na aukru zamluvil Ještěd, který sem si chtěl slepit z tehdejšího ABC a moc se nepovedl. Tak ho dám snad znovu... Jinak co tu lepí některý profíci když jsem si prohlížel forum tak jsem jen čuměl a na tohle fakt nikdy mít nebudu ani interiéry u aut na to si netroufnu ;)

Jen prostě nejsem už zvyklý psát háčky, čárky atp.. z kámoši si rychle domluvíme na FB kdy dem ven atp. a je jedno jak je to napsaný :D
Uživatelský avatar
fantomas666
Příspěvky: 151
Registrován: sob 21.1.2012 12:43
Bydliště: Olomouc

Re: Volvo 240 Turbo / M. Antonický, ABC / 1:43 / Hotovo

Příspěvek od fantomas666 »

:roll:
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Volvo 240 Turbo / M. Antonický, ABC / 1:43 / Hotovo

Příspěvek od SkylineJDM »

Spammera ze smajlíkem tu nemusím mít ve vlákně :roll:
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“