sbírka na model Řípu

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

sbírka na model Řípu

Příspěvek od spida »

Na posledním ročníku Model Hobby jsme se rozhodli, že ten následující bude tématicky - architektura. Loni jsme měli formule a Jirka .Z našel sponzora pro krásné dva poutače v podobě skutečných závodních strojů. Letos jsme se rozhodli, že vyrobíme vlastní poutač v podobě modelu rotundy na ŘÍPU. Jedná se o model od Ondry Hejla, ale 25x zvětšený. Mě se podařilo najít sponzora který z větší části pokryje náklady na tisk modelu. Vzhledem k tomu že rozměr formátu na který bude model tištěný je bezmála 40m2 jsou náklady na barvu a tisk cca 10 000. Tiskárna zasponzoruje 80% těchto nákladů tj 8000,- zbylé 2000 musím někde schrastit. Slepený model bude mít rozměry 253 x 273 x 100 cm. Proto by jsem se chtěl obrátit na zdejší příznivce. Pokud by jste chtěli přispět na tisk tohoto modelu pošlete jakoukoliv částku na účet 243870396/0300. Je to můj osobní účet a všechny platby zde zveřejním. Přiznám se že s tím nemám moc zkušeností ale nechce se mi kuli tomu zakládat nový účet v bance. Bude to hlavně o důvěře k mé osobě že si peníze nepřivlastním a použiju je na tento účel. Jakmile bychom se dostali na požadovanou částku, sbírku ukončím. K platbě připište vždy Říp. Pokud si to budete přát bude vaše jméno uvedeno na Banneru sponzorů. Abych sbírku nějak začal tak
Spida .................200,-
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: sbírka na model Řípu

Příspěvek od JoseFxx »

Romane chtěl jsem přispět, ale píše mi to špatný formát čísla účtu.
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: sbírka na model Řípu

Příspěvek od spida »

Takže sbírku ruším. Oslovil jsem MPMPM s tím že model si od nás potom vezmou a celou částku zaplatí. No tak ještě štěstí že Ti to nešlo. Musel bych Ti ty peníze posílat nazpět :-)
Ale je to divný já si na tento popud zkoušel poslat peníze z druhého účtu a normálně to šlo ale číslo jsem zadal manuálně. Když se to zkopírovalo odsud tak mi to taky nešlo, ale to už je OT
Takže Ještě jednou díky všem kdo se o to pokusili :-)
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: sbírka na model Řípu

Příspěvek od JoseFxx »

:D Tak to je dobrý :D
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: sbírka na model Řípu

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Při kopírování čísel účtu pozor na mezery, který se ti možná zkopírovaly. Pak ti to číslo nevezme
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: sbírka na model Řípu

Příspěvek od JoseFxx »

Ale je to velmi dobrý nápad.
S účtem chyba na mé straně.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“