Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj přátelé,

i když jsem se v sobotu se svou drahou polovičkou na téhle akci dlouho nezdržel, tak jsem byl opravdu nadšený :) byla to moje první výstava, na které jsem byl, když nebudu počítat v dětství výstavu plasťáků... jsem moc rád, že se takové akce pořádají a na další se už těším, určitě bych se chtěl také zúčastnit se svými modely buď v soutěži, nebo jen na výstavu, nevím, jestli se mohu zúčastnit soutěže jako nečlen žádného kroužku nebo tak podobně.
Bylo k vidění spousty krásných modelů a konečně jsem si udělal obrázek o velikosti některých z nich jako například mini modely, u kterých jsem jen žasnul, jak to může někdo slípnout :o na to bych neměl. Poznal jsem osobně pár autorů, nějaký ten kousek do sbírky pokoupil a musím jim poděkovat za jejich práci, které si moc vážím, opravdu vytváříte krásné modely ;) veliké díky. A samozřejmě děkuji za krásnou akci všem pořadatelům a lidem, kteří se na tom podíleli ;)

No a ještě pár snímků:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Pěknou neděli všem Jakub.
monča
Příspěvky: 40
Registrován: sob 11.2.2012 8:42

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od monča »

Zdravím ,
soutěže se může zúčastnit každý bez rozdílu zda patří do nějakého klubu .

Po akci zůstala v patře mikina - šedá s nápisem RANDOM (neumím sem vložit foto) - majitel ať se ozve.

Děkuji spolupořadatelům - Standovi, Fandovi Sochorovi a také Vojtovi Dankovi.
Dále všem rozhodčím za noční akci :)

Monča
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Vážení a milí Pražané i přespolní,
souhlasím s Kubou a rád bych vám všem vyseknul obrovskou poklonu za tuto skvělou akci. Neskutečně jsem si ji užil a plnými doušky nasával báječnou atmosféru. ;) Zázemí na akci pro rozhodčí bylo naprosto perfektní, jídlo bylo vynikající (i to s....í po něm stálo zato :D ) a pokec s modeláři, rozhodčími i autory se občas téměř vymykal myšlení normálního člověka. Pokud létaly nějaké vtípky vzduchem, bránice nestačila odvádět svou obvyklou práci a mým očím slzy nestačili. :D Závěr akce proběhl velice vtipně, když se Monča po skončení alarmového běsnění na DDM snažila přesvědčit přítomné pány z městké policie, že se do DDM nikdo z nás nevloupal. :twisted: Mírova poznámka typu ,,utíkejte, než vám na to přijdou" byla opravdu perfektní a přítomné policisty rozesmála. :lol: Mončo a její squadro, díky bylo to perfektní. Nahledanou za rok se těší váš

Týřovman :D ;) (Martin Hejduk)

Jedno speciální poděkování patří Jirkovi Janúškovi (Knox, Kluci v akci) za ochotu a čas, který se mnou strávil a za skvělou pomoc s Týřovem. ;)

PS: Také bych chtěl všem zůčastněným poděkovat za ochotnou a bleskovou pomoc s naší výstavou a za modely, které jste nám ochotně poskytli. Zasvěcení vědí, o čem je zde řeč a vy ostatní se to brzy dozvíte. Pokud by měl někdo zájem vystavit svůj model v zasklených vitrínách na opravdu skvostném místě, prosím kontaktujte přímo mě do SZ. Jednalo by se o období 1. září - 18. října, ve kterém budou modely vystaveny. Bližší informace vám rád podám a domluvíme vše potřebné. ;)

Ještě několik fotek na přilepšenou ;)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
YogHurt
Příspěvky: 22
Registrován: pon 18.11.2013 9:57

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od YogHurt »

Ola,
s papírákama jsem začal teprve nedávno, a tak jsem se těšil na první papíráckou výstavu. Bohužel jsem se nezúčastnil soutěžně, čehož jsem poté na místě litoval, ale na příští ročník se to pokusím napravit. Výstavu hodnotím velmi kladně s přítelkyní jsme si ji krásně užili, i s krásným momentem kdy jsem si pořídil svoji první "lodičku". Bonzák GPM schválně na titulce uvádí rozměry modelu čehož si všimla i přítelkyně a nákup komentovala slovy "no vidíš ta je pěkná, cože?!! 78cm jsi se zbláznil kam to doma dáme?" :D . Výstava byla parádní a kdo nebyl může mrknout alespoň na fotky - FOTOGALERIE

Děkuji pořadatelům a těším se na příští ročník
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od AmatER »

monča
Příspěvky: 40
Registrován: sob 11.2.2012 8:42

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od monča »

Jo také jsem si alarmové běsnění (které jsem považovala za alarm auta) užila , když jsem po 17 hodině opouštěla DDM a zakódovala jsem , trochu jsem se bála zda to znova nespustí , ale vše dopadlo dobře .
Jsem ráda, že se výstava a s tím související společnost líbila :D
Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od Šidi »

Akce byla jako vždy vyníkající. Novinkou byli měšťáci, kteří se dívali na nás jak v banánovkách odnášíme lup.
Díky Mončatýmu.
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od Schumy.0003 »

na chodově jsme byly taky, dobré přivítání, perfektní instrukce, paráda pokec a autogram od Michala, dobrý pocit....
Děkuji všem a těším se na další setkání..
Uživatelský avatar
ymjr
Příspěvky: 26
Registrován: ned 9.3.2014 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od ymjr »

Ahoj,
ještě jsem tu nic nepsal, ale možná bych mohl. Já nevím, jestli bych se měl nějak extra představovat, papírákům se poslední roky nevěnuji, podle nicku byste si mohli odvodit. Ale na Chodově jsem se stavil, spojili jsme to s rodinným výletem do Kutné Hory. Čekal jsem trošičku víc, před pár lety jsme navštívili Nerátky (ty máme blíž) a tak jsem se těši třeba na Leopolda apod. Ale člověk nemůže mít všechno, že jo. :)
Něco málo jsem natočil, https://www.youtube.com/watch?v=gDL1p9cMKwY
Co se mi opravdu líbilo, byl "mikrosvět", to jsem koukal. Taky je na videu a to tedy obdivuji, modrá V3S jeřáb byla úchvatná (to v těch vlašákách, to už je trochu přes čáru, ale jinak...). Pak jsem koukal po modelech, na které jsem narazil tady ve vláknech - určitě jsem toho hodně přehlédl - moc krásná byla Tatra 147 (je na konci videa). Nejvíc se mi ale líbila Škoda 706 (též na videu) - odpouštím trochu pokroucenou přední masku, myslím si, že za to může prosklení čelního skla. U mě je to vítěz popularity, palec nahoru a hluboký hlubosklon, prostě tenhle náklaďák působí dobře, i když tam byly lépe propracované modely (a jsou mi celkem ukradené nějaké disproporce proti předloze).
Maličká drobná poznámka pro prodejce. Neznám vás osobně, nevím, kdo je kdo. Ale nemůžete spolu před prodejním stolem žvanit, ani krátce. Já tedy nic nekoupil a ani jsem nehodlal koupit, ale dva-tři maníci před stolkem vybavující se s prodejcem (zjevně se dobře znají) nepůsobí dobře na náhodné návštěvníky/kupující. Je mi jasné, že vás je hodně, co se znáte osobně a ani vám to nepřijde, ale tohle prostě není dobré pro prodej. Za stůl, bokem, ale ne před ním. Bacha na to.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od JoseFxx »

Akce to byla primová. Jsem rád, že jsem vás zas všechny potkal.
Ješte jednou bych chtěl moc poděkovat Pahejlovi za službu co pro mě udělal.
A pak bych chtěl moc poděkovat Teačkovi, za vysvětlení jak nakreslit kolečko v corellu, aby mohlo byt vyřezano na laseru.
Všem ostatnim děkuji za perfektni náladu a těším se za rok zas.
monča
Příspěvky: 40
Registrován: sob 11.2.2012 8:42

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od monča »

video z akce
http://www.ddmjm.cz/video/detail/268" onclick="window.open(this.href);return false;
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od JoseFxx »

ymjr: To viš kdo tu je pravidelně na foru tak se tu s prodejci (autory) zná. Co jsem tak zahlédl tak všichni autoři či vydavatelé si prodavali sami snad jen Michal Antonický si najmul sličné hostesky ;-)
Pak přijdeš ke stolku a rozmlouváš nad novinkou a ten čas tak letí.
Uživatelský avatar
ymjr
Příspěvky: 26
Registrován: ned 9.3.2014 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od ymjr »

Je mi to jasný. :)
Taky to nepovažuji za nějakou tragédii, jen jsem si toho tak nějak všimnul "jako človíček zvenčí". Osobně je mi to jedno. ;-)
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od zapty »

Tuto akci jsem si užil i když jsem se tam moc dlouho nezdržel. Co prostě dodat akce v Chodově byla prostě skvělá jako vždy. A již slibované foto:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové jaro 2014 - Praha-Chodov

Příspěvek od Standa F. »

Výsledková listina akce Praha 2014 (excelovská tabulka) je ke stažení hentu.

Pořadí klubů tamtéž, na vedlejším listě.

Díky všem za pomoc a účast - prima komorní záležitost 8-) .
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“