Peugeot 306 Maxi / Attila, O.Hejl / 1:24 Hotovo

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Peugeot 306 Maxi / Attila, O.Hejl / 1:24

Příspěvek od JakubSDK »

Pěkný večer přátelé,

tak mohu s čistým svědomím říci HOTOVO :lol: Dnes jsem dokončil kolečka, tedy spíše retuš. Dále jsem doplnil zrcátka, křídlo a jako poslední byla anténa. Jak jsem už zmiňoval, v posledním příspěvku na kola budou přilípnuty matky, které jsem si vytiskl a podlepil půl mm kartonem.

A takto to dopadlo:

Obrázek Obrázek

Celkově stavba probíhala velmi pohodlně a bez jakýchkoli zádrhelů. Děkuji za parádní model všem, kteří se na něm podíleli ;) Několik obrázků hotového modelu:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Zatím ahoj a pokračování u dozera ;)
Jakub.

EDIT: Ještě pro doplnění ohledně kol, ze kterých mám opravdu radost :P je to pro mě osobní výhra a krok do dalšího levelu a myslím, že další kola co mě čekají, už budou v pohodě a práce na nich mě i bavila, takže se můj blok zřejmě prolomil :lol:

Tak zatím Jakub.
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Peugeot 306 Maxi / Attila, O.Hejl / 1:24 Hotovo

Příspěvek od Ričmond »

Mooc pěkné, gratuluju :)
Asi jediná věc, kterou jsem tam našel je, že spoj na koncovce výfuku mohl být směrem dolů :-P
Marian
Příspěvky: 86
Registrován: ned 26.2.2012 9:35

Re: Peugeot 306 Maxi / Attila, O.Hejl / 1:24 Hotovo

Příspěvek od Marian »

Pežotík sa ti podaril dobrú prácu si odviedol, môžeš k nemu zlepiť aj Lancie.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Peugeot 306 Maxi / Attila, O.Hejl / 1:24 Hotovo

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj a díky ;)

:arrow: Ričmond - to bylo tak, že jsem nejdříve vlípnul koncovku do podvozku přesně na vyznačenou plošku a až poté podvozek ke karosérii, proto jsem ho dal směrem nahoru v domnění, že bude pěkně schovaný a z nárazníku bude vykukovat opravdu minimálně, ale dopadlo to takhle :lol: zkusím zatřít temperkou ;)

:arrow: Marian - to mám právě v plánu, jelikož se tento model stavěl opravdu na pohodu a vše sedělo úplně úplně :P , tak další volba byla jasná Lancie Delta....teď musím dodělat co mám rozděláno, ať se mi to nekupí, ačkoliv už zase pokukuji po závodní dakarce a to přesněji po Kamazu 4326-9 VK. No uvidíme, řekl slepý :lol:

Jakub.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“