Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 378
Registrován: pát 20.1.2012 23:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od TomC2 »

Tradičně skvělá akce bohužel také s tradičním mizerným světlem a ovzduším. Nicméně klady dalece převyšují tyhle dvě věci. Poznal jsem další kupu lídí a řekl bych že se rok od roku zvedá kvantita i kvalita vystavovaných modelů, člověk nevěděl kam dřív koukat. :) Opravdu nezávidím práci rozhočích vybírat z takového množství nádherných modelů. Fakt super akce!! Děkuji všem kdo se na ni podíleli. ;)

Nějaké fotky: http://tomc2.rajce.idnes.cz/Papirove_kr ... _Brno_2014
Azaret
Příspěvky: 113
Registrován: pát 20.1.2012 21:37
Bydliště: Troubky

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od Azaret »

Akce byla naprosta bomba, musim podekovat poradatelum za zorganizovani a chtel bych jim poprat mnoho trpelivosti do dalsich rocniku.

P.S. Chtel bych se zeptat kdo vyhral divackou soutez? Na vyhlaseni jsem bohuzel nebyl. Dekuji y
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od spida »

Jedu si takhle z Brna ze super výstavy a najednou v autě záblesk. Kouknu do zrcátka a...
Obrázek
Tak mu říkám" kam jedeš kámo" na on prej že " DOMŮ" Kouknu na něj dozádu a měl tam sebou nějaký dva divný kámoše, asi příbuzná rasa
Obrázek
Noa pak prej že by si chtěl vyzkoušet to mojí pozemskou káru no tak jsem mu to půjčil
Obrázek
Zkontroloval zrcátka
Obrázek
no a už ho valil
Obrázek
LexikCZ
Příspěvky: 101
Registrován: stř 3.7.2013 20:56
Bydliště: Malé Hradisko

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od LexikCZ »

Též musím poděkovat pořadatelům za skvělou akci , jelikož tohle byla moje úplně první akce , tak se mi to hrozně líbilo , poznal jsem dost lidí , hodně si pokecal s modeláři, nakoupil nějaké modely , tak příští rok zase !
jarek
Příspěvky: 327
Registrován: sob 21.1.2012 0:11

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od jarek »

Škoda , že vás s tím ufonem nestopla pčr, mohla bejt sranda.. :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od zkooter »

Přišel jsem, viděl jsem, koupil jsem, obdivoval jsem, slintal jsem... Parádní akcička, moc se mi líbila, teda jak píše TomC2, až na vzduch, který by se dal krájet :lol: Tady je odkaz na nějaké fotky http://zkooter.rajce.idnes.cz/Papirove_ ... y_1.3.2014" onclick="window.open(this.href);return false;. Příště snad už ne jen na čumendu, ale s vlastním modelem ;)
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od AmatER »

vydejcháno, no... oproti vláčkařským burzám v Praze na Opletalce byl vzduch přímo čerstvý a svěží.
Ivan.Šimeček
Příspěvky: 37
Registrován: sob 4.2.2012 17:38

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od Ivan.Šimeček »

Co k tomu dodat?Všem prostě říkám nádhera a krásná práce.Škoda,že je pro mě Brno trochu z ruky,to se prostě musí vidět osobně.Těším se na Chodov.Klucí fantazie.
Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 8.3.2012 11:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od Rado Radevicz »

Super akce, plno lidí a hodně modelů, těším se na příští rok ;)

Rado
Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od Šidi »

Akce je za námi, že byla tak velká za to můžou vaše modely, které jste dovezli a vaše srdečná nálada. Taková retro Rakousko-uherská soutěž, byl tam Rakušan i Maďar. Děkuji vynikajícímu hlavnímu rozhodčímu Standovi a všem ostatní rozhodčím, všem co pomáhali stavět stoly, Mirovi a Martinovi co nám je pomohli uklidit, Pavlíně za vaření, Věře, Petře, Milošovi a Tomášovi za doprovodný program, Martině za pomoc a úklid. Poděkování členům klubu považuji za samozdřejmé. Po úklidu jsme si sedli v kuchyňce a řekli, že příští rok jdem do toho zas. Papírové Království 2014 je mrtvé, ať žije Papírové Království 2015. V květnu na základě výstavně-prázdninových výpočtů budeme vědět datum, asi začátkem února.
Lambada
Příspěvky: 24
Registrován: úte 30.4.2013 16:12

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od Lambada »

Musím se připojit ke kolegům předpsavcům...pardon - modelářům. Jakožto vlezlý (ne)pomocník sci-fi schefíka Honzy Rukra jsem se po oba dva dny jen poflakoval
kolem rozrůstající se expozice soutěžních modelů, sem tam prohodil pár rádoby znaleckých rad a připomínek, ale bylo od počátku jasné, že nemám už vůbec jako zástupce stárnoucí gardy právo něco kritizovat, pouze se divit a pak na karimatce bez užitku povalovat a hovět si - a jak je známo, kdo se diví, je mu divno, a kdo si hoví, je mu ....přesně co si myslíte :lol: - pro pořadatele letošního Brna, hlavně Šidiho, Růženku v Lužánekách zvedám palec nahoru!!! Lambada BaJ ;) :P
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od spida »

No abych jen neblbnul s ET a vyjádřil se k výstavě. Brno je zase zpět. Tak předchozí dva tři ročníky mi připadalo, že naše modelářství pomalu upadá, ale letošní ročník ,mě přesvědčil o opaku. Letošní ročník byl opravdu našlápnutý a tolik kvalitních modelů pohromadě jsem opravdu dlouho neviděl. Rozhodcoval jsem VDT a pokud jste byly tak víte co všechno se tam sešlo. Jeden lepší model než druhý. prostě nádhera. Ale i ostatní kategorie byly velice dobře odsazené. Veverka z doby ledové mě nenechala chladným. prostě co se týče modelů tak akce naprosto super. Co se ale týče organizace tak čočková polévka byla tak výborná že jsem si musel přidat. Bohužel to co jsem měl k večeři jsem já i moje přítelkyně věděl celou sobotu za doprovodu zajímavých zvukových efektů :-). sekačka taky výborná a navíc jsem si odvezl velikej volant. Takže jo super akce.
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od Tomáš B. »

Akce to byla povedená, skoro všechno podstatné již bylo zmíněno. Mám jen takových pár technicko-organizačních postřehů. Před vyhlášením někdo roztáhl závěsy a otevřel okno, což vnitřnímu prostředí velmi pomohlo, příště to tak může být klidně celý den. Nevím, jak to bylo loni, kdy jsem nezůstal až do konce, ale oceňuji vyhlašování s mikrofonem vše šlo slyšet v celém sále. A pokud bude příští rok termín Brna začátkem února, tak to bude ještě lepší z hlediska načasování všech výstav v kalendáří. Takže za mě, palec nahoru.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od Tomys »

Bylo to.super, byla to smršť, nic sem nestihnul :-)
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Papírové Království Lužánky - Brno 28.2.-1.3. 2014

Příspěvek od Vojta Č. »

Bezva akce, jako tradičně. Ke světlu a vzduchu už bylo řečeno všechno, jinak fakt dobrý. Na to, jak byl Honza Rükr ve scifi ještě v pátek večer nešťastnej, že se tam bude bát, tak se to nakonec sešlo pěkně.
Jo, nechal jsem tam model - malej "angličák" Chevrolet 1957 i se stojánkem (Mather AFB). Jestli ho někdo našel a chce ho a udělá mu to radost, ať si ho klidně nechá, jestli ho nechce, tak ať ho zkusí dostat do Ostravy nebo na Chodov. Díky, konec hlášení.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“