Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
berkl
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25.12.2013 19:30

Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Příspěvek od berkl »

Po létech (asi 30) jsem se znovu vrátil k "modelařině". Stavím různé věci, ale spíš je to vlastní úprava. Nestavím na výstavu, ale na hraní pro mého malého prasynovce, takže to musí i něco vydržet. :D "Kačenka" je poslední dílo. Od prvního střihu, po konečné HOTOVO přesně měsíc.

Fotky na rajčeti:

http://berkl.rajce.idnes.cz/nastenka/
JURISTA
Příspěvky: 4
Registrován: ned 11.3.2012 16:42

Re: Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Příspěvek od JURISTA »

Pekan praca po takom dlhom čase :) po dokončeni to nevizera ani na papierak :D
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Příspěvek od Lukáš »

Jak jsem ti psal v SZ (které sis asi zatím nemohl přečíst :oops: ), tento i další kousky máš pěkně zpracované. Doufám, že se tady budeš brzo prezentovat s nějakou další ukázkou své práce.
berkl
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25.12.2013 19:30

Re: Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Příspěvek od berkl »

Dík za pochvalu! :) Tu SZ jsem opravdu nečetl. Já ji nemůžu nikde najít. :( Nějak jsem na tomhle fóru stracenej a neumím ani vkládat fotky :( Hold blbý dědek. :)Teď mám rozdělaný vlastní model. Je to Tatra 200 od Stavostroje. Zatím bude s dumprem a po čase snad přibude i skejpr. Nápadů ,co bych ještě chtěl je spousta, ale míň času. Takže , pokud někdo chce vidět moji tvorbu , tak zatím jedině na Rajčeti.

http://berkl.rajce.idnes.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Příspěvek od Lukáš »

Mno, to mi tehdy právě nedošlo, že SZ si budeš moci přečíst, až budeš mít na fóru alespoň 5 příspěvků.

Nějaký návod na vkládání obrázků najdeš :arrow: tady, přelinkovat je můžeš i z toho rajčete, viz prosím vzorový "klikací" obrázek níže. Přímé vkládání za stávajícího stavu není možné, jelikož maximální velikost obrázků, které lze na fórum vložit, je 780 x 1000 pixelů.

Každopádně tvůj nový počin vypadá hodně zajímavě.

Obrázek
berkl
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25.12.2013 19:30

Re: Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Příspěvek od berkl »

Dík za návod. Profil je hotov na papírové modely.cz a jak bude čas, tak se budu věnovat fotkám.
Ještě jsem se tě chtěl zeptat . Jaké lepidlo používat na světla? Mimo vteříňáku mi tu folii (do meotaru)nic nelepí a ten ji zasa zabělí. Kdysi bylo lepidlo na film, ale to se již nedělá. :(
Uživatelský avatar
samotr9
Příspěvky: 222
Registrován: sob 21.1.2012 23:36
Bydliště: Plzeň

Re: Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Příspěvek od samotr9 »

Ahoj, buď chemopren, nebo se používá oboustranná lepící páska.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Tatra 805 Kačena / Berkl / 1:??

Příspěvek od IceZero »

Na folii jde pouzit docela uspesne i gelovy vterinovy lepidlo. To se po uschnuti neodparuje a nedela ty mlecny skvrny
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“