Airbrush pistolka - jakou vybrat?

Rady, poznatky a zkušenosti při stavbě a konstrukci papírových modelů

Moderátor: spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 639
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Airbrush pistolka - jakou vybrat?

Příspěvek od Vojta S »

Zdravím,
už delší čas přemýšlím že si pořídím airbrush pistoli.Z toho množství pistolí se mi zalíbila Fengda BD-180,tryska 0,2 http://www.airbrush-potreby.cz/store/go ... -BD180-020.Pistoli bych měl hlavně na modely a na drobné opravy,kompresor máme.Než objednám chci se zeptat jaké pistole máte a jak jste s nimi spokojeni?
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Airbrush pistolka - jakou vybrat?

Příspěvek od vojta78 »

Též zdravím,
před rokem jsem si též pořizoval pistoli a právě Fengdu. Mám o něco slabší model BD130 s tryskou 0,3 mm. Fengda je dobrá volba, pár zdejších borců ji užívá. Mám ji na menší věci jako jsou kola, klec koše na vysokozdvižné plošině, atd. Spokojenost.
martinslovak
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 26.1.2012 16:54
Bydliště: Antala Staška 393/25, Praha 4, 140 00

Re: Airbrush pistolka - jakou vybrat?

Příspěvek od martinslovak »

Mám přesně tuhle - sice mi přijde trošku nevyvážená (těžší na "čumák" - takže se s ní nedá dělat 2 hodiny v kuse), ale jinak je fajn - od tenkejch čar i přes občasný plochy (to když jsem línej vytahovat BD-202 s větší tryskou).

Za tu cenu je hodně fajn.
Uživatelský avatar
djpavel
Příspěvky: 297
Registrován: pát 20.1.2012 23:16
Bydliště: Klatovy

Re: Airbrush pistolka - jakou vybrat?

Příspěvek od djpavel »

Já sem si taky nedávno pořídil airbrush pistol na stříkání.A protože sem nevěděl jak mi to pude,tak sem nechtěl ze začátku moc investovat.
Zakoupil jsem toto:http://aukro.cz/airbrush-pistole-tg-470 ... 46062.html

Je to vlastně kopie BD 130.Sem s ní spokojenej.Hodí se na detaily i větší plochy.
JaS
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 27.9.2012 11:56

Re: Airbrush pistolka - jakou vybrat?

Příspěvek od JaS »

Vojta S píše:Zdravím,
už delší čas přemýšlím že si pořídím airbrush pistoli.Z toho množství pistolí se mi zalíbila Fengda BD-180,tryska 0,2....Pistoli bych měl hlavně na modely a na drobné opravy,kompresor máme.Než objednám chci se zeptat jaké pistole máte a jak jste s nimi spokojeni?
Ahoj,
pořídil jsi ji? Jak se ti s ní dělá?
Případně máte ji ještě někdo?
Taky o ní uvažuji, vypadá za ty peníze jako docela dobrá volba.
Odpovědět

Zpět na „Stavba, konstrukce, tipy a triky“