Budějovicko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Myslím že si můžeš napsat i Honzu (IceZero) ;)
Uživatelský avatar
Waszek
Příspěvky: 203
Registrován: sob 21.1.2012 17:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Waszek »

Co to tady uniká mým zrakům ...

Za mě přichází v úvahu podívat se dopo na tu akci v Nemanické, ale jinak až do Vánoc asi nezvládám.

VV
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Na zítra od 16:00 je zamluvený stůl na moje jméno v restauraci Kozlovna v Panské ulici č.102, na mapě ja to tady: http://www.mapy.cz/s/e45y

Dnes večer ještě budu u kompu, ale zítra prosím o komunikaci již jen přes mobil a SMS, 775 621 942.

Děkuji, a těším se.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Jak to tedy vidíte za týden, resp. 29.11. ? Potkáme se tedy v rámci té modelářské akce v ČB a ideálně i někde posedíme, aby se trochu podebatovalo? :roll:
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

vidíš... kdybys byl v Nera tak bys věděl, že to v plánu je
výstava je kousek od Otylky na Nemanické, tak to nějak domluvíme
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Dan v Nera byl, ale neměl čas si ani vyzvednout model od ředitelky muzea - Hlásenickou tvrz máš u mě, dovezu do ČB.

Já ještě nevím jestli pojedu hned ráno a přihlásím se do soutěže, nebo budu později jen vystavovat. Každopádně s odpoledně-večerním posezením počítám. Objednejte nějaký důstojný podnik a písněte to sem, do konce týdne je na přesnou domluvu ještě čas.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

IceZero: Přesně jak píše Jirka - já v Nera byl, ale tak moc krátce, že se to ani nedá počítat :oops:

Lepič: JJ Jirko, vím o ní - mluvil jsem s Michalem a poprosil ho, aby to poslal cestou přes tebe. Počítám s tím, že si jí u tebe vyzvednu bud v sobotu v ČB nebo 6.12. v JH (kluk tam hraje florbal, tak se tam budu vyskytovat celý den též).
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

po dnešním popovídání s Danem navrhuju asi následující postup...
- odpoledne se sejít na Nemanické a kouknout na výstavu. čas je v mým případě celkem nepodstatný, pokud mě nepřejede auto tak mám sobotu relativně volnou. co třeba cca 14:00 hod
- po shlédnutí výstavních prostor přesun směr restaurace Na zahrádce; ulice U výstaviště 3 (tam co minule) výběr sem zvolil zákeřně z důvodu že to mám blízko do postele... ale taky proto že tam celkem dobře vaří a v okolí se dá poměrně dobře zaparkovat auto. tipoval sem že dvě hodiny by na prohlídnutí sálu a pár fotek mohly stačit, takže bych stůl objednal na svoje jméno cca na 16:00 hod.

změně času se nebráním, přece jen to mám po budějicích nejblíž já a nemusím pak nikam cestovat, takže se přizpůsobím já

Honza
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 345
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Budějovicko

Příspěvek od Slepičák »

Zas sem ze hry, pracovní neschopnost je pěkně zákeřná :(
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Budějovicko

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Já tak nějak myslel, že se tam trochu zaexhibujeme s modelama :)
Nakonec jedu autem (chci se ještě zastavit v Ledenicích) Takže bych nějakou pokroutku mohl vzít s sebou
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Dodatečně chci poděkovat všem, kdo včera dorazili - bylo to super a to i díky Teovu "formulovému panoptiku", z kterého byla většina plastikářů i ostatních návštěvníků paf , stejně tak jako z jeho soutěžního "fekálního vozu PV3S" (ten lidový název tam často vyslovený mi to bohužel z důvodu asi mravnosti nevezme, ani když to dávám do uvozovek :oops: ) . Za sebe mohu říct, že jsem si paraádně podebatoval a už se těším na zopakování.
A pro ty kdo nebyli - organizátoři velice příznivě hodnotili obohacení o jejich výstavy i papírové modely a naznačili, že by byli rádi, pokud bychom se zúčastnili i příští rok. Slíbili, že budou na nápor soutěžních i nesoutěžních modelů lépe připraveni a kategorie podle potřeby rozšíří 8-) .
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Budějovicko

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Ale i tak před organizátory soutěže klobouk dolů, protože operativně umístít Teův létající cirkus bez předchozího nahlášení nebylo jistě jednoduché.

Fajn akce, fajn pokec. Jihočeský Kapr je i pro příští rok v mém kalendáři.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Budějovicko

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Grime, ale já se předem telefonicky nahlásil, už někdy ve středu. Organizátoři si mé stádečko koní pod kapotami pamatují s akce v Dobříši, tak možná měli představu o co půjde.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

jo jo Teovo létající cirkus je tak rozsáhlá sbírka že spíš vzbuzuje pohoršení jak je to - pro normálního člověka - vůbec možný slepit... prostě se to nikdy neomrzí...
jinak souhlasím s předešlým hodnocením a příští rok znovu.
pár fotek z akce je tady
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Nazdár, co takhle zase nějaká "schůze" tady na Jihu ? :roll:
Odpovědět

Zpět na „Schůzky modelářů“