Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Mělnický deník uveřejnil článek o sobotním dění v Neratovickém kulturáku...... http://melnicky.denik.cz/kultura_region ... 31124.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od FreeVoj »

Jen taková malá poznámka k přebarvovaným modelům a nízké účasti... lidé o tom nevěděli, sám jsem si toho všiml náhodou. Jednoho soutěžícího jsem na existenci této kategorie musel na místě upozornit, když se chystal svůj model přihlásit do VDT.

Jinak děkuji, krásně jsem si to celé užil.
Pavel Pejša
Příspěvky: 602
Registrován: sob 7.1.2012 13:12

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Pavel Pejša »

Též děkuji za fajnovou akcičku. Jsem rád že jsem se zase setkal s přáteli a ve Skleníku se příjemně sedí a popíjí.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Tomys »

K Ondrovi jezdím rád. Fakt se ten kluk snaží. Ale buďme upřímní. To.co.bylo na.stolech v pátek byla opravdu bída. Kde.sou všechny modely? Kde byly ty davy modelarů jak bylo v Nera i v pátek zvykem? Aha, ono je.vlastně hodně moc.regionálních soutěží a ták mají všechny akce počtově méně a méně modelů protože když to mám za rohem, co bych jezdil do Nera. Je to vážně škoda. U Ondry to.bylah jedna z největších akcí. Pak bereme za vděk, že Poláci.přivezou své modely,se kterými soutěží i několik let. A co s nimi? Eště že přivezli B-wing. Ten neměl chybu A ja ho viděl.poprvé. :-)
No a ták sem ťád, že se to v sobotu trochu více zaplnilo.
Jinak hospoda River - nový majitel, nové ceny. Asi tam byl Polrajch nebo co. :-) Dráž už to moc.nejde. Navíc já měl s jídlem problém.
A pizza na dovážu. O té radši nemluvit. Místo 32cm ták 25 ? Sorry, ne.
Prodejci pohoda. Zase 2 litry fuč :-)
Celkově organizace super, jen škoda, že bylo.podle mě.málo modelu.
chuan
Příspěvky: 395
Registrován: úte 24.1.2012 22:26
Bydliště: Praha

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od chuan »

Také děkuji za parádně stávený kus víkendu. Prostory super a atmosféra taky, jen v pátek jsem si taky říkal, kde jsou modely a o to víc jsem byl v sobotu překvapen. Mohlo to být co do počtu modelů lepší, ale to může být vždycky, protože modelů není nikdy dost to víme všichni. Ještě jednou Ondrovi děkuju za tuto akci.
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2395
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Brzdič »

To, že na akcích je čím dál tím méně modelů, je pravda. Ale můžou za to ti, co na akce jezdí jen na pokec a nažrat se. :lol: Letos na Chodově jsem se ptal snad 5 Pražáků a lidí z okolí jestli donesli nějaký model a bylo mi řečeno že ne, že se jim nechtělo. :roll: Tak se pak nedivme, hold je to problém vzít aspoň jeden model. ;)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Aki »

já vzal taky jen jeden, nemám je doma a nestih jsem se pro ně otočit... ale slibuju, že to příště napravím a pár bartošovánek dovalím :) jináč akce parádní, jako vždycky, Ondrovi patří velkej dík...
Uživatelský avatar
balu11
Příspěvky: 27
Registrován: úte 11.12.2012 23:36
Bydliště: Doksy

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od balu11 »

Myslím, že tato výstava byla moc a moc pěkná. Nejsem žádný matador přes výstavy, byla teprve druhá výstava, které jsem se zúčastnil a jsem z ní nadšený, parádní popovídání si s ostatními modeláři, krásné modely a fajn atmosféra. Organizátorům patří vyslovit velký dík a uznání. Přeci jen malou poznámečku, je veliká škoda, že v sekci přebarvovaných modelů bylo těch exponátů tak málo. Zaregistroval jsem zde poznámku, že o tom málo kdo věděl, ale zde na foru oznámení o výstavě je zavěšené, tuším, od poloviny září, tedy dost dlouho. Já vím, že asi ne každý to čte a o jiné propagaci této výstavy nemám povědomost. Také dělám přebarvované modely, a když se začíná blýskat na lepší časy ohledně této kategorie, tak ta možnost není patřičně využitá. Tak snad příště bude ta účast přebarvovaných modelů lepší. ;)
Chtěl bych zde vyjádřit i poděkování za ocenění mého modelu, je to pro mne to správné palivo do motoru v další modelářské činnosti. :)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Tomys »

Brzda, za všechno.můžou Pražáci, že jó?
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Hlavně Sparťani :P :twisted:
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od JoskaM »

Nějak cítím, abych se ozval kvůli těm přebarveným modelům a neúčasti . Nedorazil jsem ze dvou důvodů.
1, byl jsem svojí milovanou manželkou požádán o pomoc se dnem otevřených dveří v škole kde učí, tedy dal jsem přednost sobotě, kterou jsme strávili jako rodina a hodně jsme se bavili (přeci jen Neratovice by byly jen o mě).
2, i přes moji lásku s přebarvovaným modelům musím napsat, že v tuto chvíli mám doma jen 4 kompletně přebarvené modely. Schwimmwagen+Schnellboot, kteří soutěžit už nemohou, japonská ponorka I-25, (která nevím zda si soutěž zaslouží) a Ponorka Hunley(ano za tu mám třetí místo z liberce)...ostatní krásné modely -Zetor, nakladač, Richelieu nejsou doma ale u svých majitelů, nebo v muzeu.. Další jsou ve stavbě. Prostě nic nového s čím jet na výstavu(I co se týče čistých modelů - také odevzdány objednatelům), takže stejně bych neměl s čím soutěžit. A tak dal jsem prioritu bodu jedna.

A samozřejmě proto scházely přebarvené modely. Na prstech jedné ruky spočítáte kolik lidí nám tady přebarvuje, a kolik modelů za rok vzniklo....
Díky jedné situaci jsem si dal závazek postavit něco pro sebe, a na grafikovi už nějaké fotky visí. Když nebudu počítat Bismarcka, kde je běh na dlouhou trať.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Tomys »

Láry fáry :-)
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2395
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Brzdič »

Tomys píše:Brzda, za všechno.můžou Pražáci, že jó?
Tak určitě. :lol:

Tomys neber to nějak urážlivě, ono to platí i pro jiné. Bohužel. :roll: Jen mi jde o to, že lidi na to prostě kašlou a pak se diví. Pokud jsi sám model donesl, tak sis určitě řekl že jsi pro tu výstavu něco udělal.
Já osobně taky nesnáším balení a vybalování modelů, ale když už někam jedu něco sebou vezmu.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Tomys »

Přece ale nebudu sebou tahat model, který už většina viděla xkrát...je pořád 90210 lidí, kteří nepřinesli nkdy nic - na ty je potřeba apelvat
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Lepit, Lepit, Lepit a pak můžeš nostit neokoukaný modely :-P
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“