KNA-251 / RipperWorks / 1:32 / hotovo

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj,

no paráda ;) statečně pokračuješ ty rozvody budou fakt super, jsem zvědavý jak to dopadne u mě :) a co dodat ke kardanu, no jak skutečnej: http://www.hekttor.biz/images/galerie/202/104_5271.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
Ať se ti dílo daří Jakub.
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od staryorel »

Zdravím Vás tu všecky . Takže , převodovka je na místě , kardan taktéž a hydro a pneu rozvody mezi předkem a zadkem jsou připraveny na spojení . Spojení sem měl v plánu uskutečnit pomocí tenké bužírky , ale to vzalo za své poněvadž byla celkem tuhá na to aby se pěkně ohýbala . Něco sa mě rýsuje v hlavě čím bych to mohl propojit , tak uvidím jestli to klapne ;) . Zde nějaké foto . Nátěr trubek ještě doladím dle viditelnosti :) .
Obrázek,Obrázek,Obrázek,Obrázek
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od Ričmond »

Ty rozvody to hoodně oživí, těším se na zbytek :)
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od staryorel »

Tak eště sem teda přidělal vzduchové hadice a vypadá to že by to mohlo být to pravé ořechové :D .
Obrázek
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od staryorel »

Zdravím , Vás tu všechny . Konečně sem našel jakž takž schopnou propojovací hydrohadici , která byla nainstalována . Tím pádem sem mohl přidělat i hydrauliku k zatáčení , ještě k ní dopojím trubky + hadice , ale to až bude náprava na svém místě . Takže momentálně pokračuju dle návodu , to jest nápravami . Tak zatím ;) .
Obrázek,Obrázek
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od Tomáš S. »

staryorel píše:...Konečně sem našel jakž takž schopnou propojovací hydrohadici...
Můžu se zeptat z čeho je vypreparovaná? ;)
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od staryorel »

Pro Tomáš S. : v podstatě je to vypreparovaná guma z tepláků eventuelně trenek :) . Silnější ( hydro ) má průměr 0,9 mm - mohla by být tlustší , a tenčí má 0,6 mm . Pružnost je dle mých představ aj tempera na to pěkně chytla .
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od JakubSDK »

Ahoj,

no tak to je góóól, na co všechno se hodí guma z tepláků :idea: dobrý nápad do budoucna, jinak postup super a rozvody...no došly mi písmenka :lol:
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od Ričmond »

Když to tak pozoruju tak čím dál víc lituju, že jsem na mém dělal jenom rozvody na lžíci.. Ale třeba je to ten správný důvod koupit si KNB :)
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od staryorel »

Tak opět po týdnu něco málo . Dokončeny a osazeny nápravy + dodělány rozvody k hydraulice zatáčení .Nějaké extempore se naštěstí nekonalo pouze celek zadního diferáku + držáky byl o 1mm tlustší , tak sem mírně řízl do rámu aby byl tam kde má být ;) . Přední kardany vyrobeny vlastní , délka kardany + spoj. tyč bez úprav sedla . Výroba poloos byl trochu boj , ale jsou tam . Tak ještě nějaké foto a hurá na motor .
Obrázek,Obrázek,Obrázek,Obrázek,Obrázek
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od VašekS »

Tohle vypadá moc dobře! ;)
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od staryorel »

pro VašekS : díky moc , na ten Tvůj počin je také radost pohledět ;)
LexikCZ
Příspěvky: 101
Registrován: stř 3.7.2013 20:56
Bydliště: Malé Hradisko

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od LexikCZ »

Je vidět kdo umí lepit :) Paráda ! Jen tak dál !
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od staryorel »

Dobrý podvečer , motor už má hrubý obrys a momentálně se snažím na něj nacpat ty různé serepatičky :) .Vstřikovací čerpadlo sem připravil na doplnění rozvodů do hlavy . Při pohledu na papírové potrubí v 2D mě jímala hrůza takže došlo na dráteničinu . Upřímně představa pájení potrubí mě na elánu moc nepřidala , tak došlo na sekundové lepidlo + drát s bužírkou . S výsledkem sem vcelku spokojen a určitě to není špatná technologie ( aspoň pro mě ). Takže jdu pokračovat kompletací srdce stroje .
Obrázek,Obrázek
staryorel
Příspěvky: 159
Registrován: úte 5.3.2013 18:30
Bydliště: slavičín

Re: KNA-251 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od staryorel »

Zdravím , takže šestiválcové srdce té potfory je připraveno zaburácet :lol: . Motor sem nasucho napasoval do rámu a obavy z překážejících vzduchojemů se rozplynuly . Vyloženě tam sedl tak jak má , což mě potěšilo . Nato že to byl můj první motor sem spokojen . Tak a zde pár foto .
Obrázek,Obrázek,Obrázek,Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“