Audi A4 DTM 2009 / Megagraphic / 1:24/ HOTOVO

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Audi A4 DTM 2009 / Megagraphic / 1:24/ HOTOVO

Příspěvek od Andrew86 »

Ahoj.
Tak jsem se pustil do dalšího modelu. snažím se o co největší přesnost a čistotu práce, ale znám se a zase něco někde pokazím. no prozatím jsem dobojoval s přední částí, teď pomalinku dokončuji levý bok. Ten zatím nemám vyfocen, snad o víkendu.

Obrázek
Naposledy upravil(a) Andrew86 dne ned 18.5.2014 20:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Re: Audi A4 DTM 2009/Megagraphic/1:24

Příspěvek od Lucas80 »

Ahoj Ondro, držím palce ať se model podaří bez těch chyb, co si zbytečně předvídáš. ;)
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: Audi A4 DTM 2009 / Megagraphic / 1:24

Příspěvek od Andrew86 »

Tak rozhodně jsem nezahálel, i když jsem fotky postupu slíbil na minulý víkend.
No popral jsem se i s druhým bokem, musím přiznat že natvarovat vše tak jak mám být byla docela fuška, ale sedlo to celkem dobře a mám z toho radost. tak tady jsou ty boky:
Obrázek
foťák opět, potvora, vytáhl nedokonalou retuš, ale stím zadním lemem si vážně ještě budu muset trochu pohrát,...

a tady zatím slepené celky
Obrázek
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: Audi A4 DTM 2009 / Megagraphic / 1:24

Příspěvek od Andrew86 »

Tak přes svátky jsem se opět pustil trochu do lepení a pomalinku se blížím k finiši. tak tady je pár fotek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

teď už jen dodělat aerodynamické prvky a doplňky kastle, plus osadit kola ...
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: Audi A4 DTM 2009 / Megagraphic / 1:24 HOTOVO

Příspěvek od Andrew86 »

tak po několika týdnech, možná měsících jsem se konečně dokopal k tomu přilepit pár posledních dílků.

těch pár celků - zadní aerodynamické prvky - mě v celku potrápilo , nějak jsem nemohl najít správnou polohu a pak to pro změnu zase nechtělo držet ... a nakonec to dopadlo tak že jsem si do vteřiňáku odložil i mobil :? :roll: , ale model je hotov

posledních pár fotek :)


Ano chybí zrcátko, upadlo při focení, ale už je zpět :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


tak a na Chodově zdar ;)
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Re: Audi A4 DTM 2009 / Megagraphic / 1:24

Příspěvek od Lucas80 »

Hezký...ani se nedivím, že tě ty aero-prvky potrápily, na vozech DTM je jich požehnaně. Dobře ses s nimi vypořádal jakož i s celým vozem, dávám za 1 ;)

Budu trochu OT: nevíte někdo náhodou, kde se dá u nás sehnat tato hra? :arrow: http://www.dtm-experience.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám pouze demo verzi, ale vypadá to dobře a tak bych se rád zakousnul do celé sezóny...
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“