Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Příspěvek od Tomys »

Protože si nemůže za tento model říct 300, kdežto formou získání modelů.jó, navic nemluvím o.ceně nesehnatelnych modelů. Me tohle košer nepřijde.
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 200
Registrován: pát 7.9.2012 18:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Příspěvek od Alda »

Já nikoho nepřesvědčuju. Už jsem takto jednu výměnu absolvoval a spokojenost byla na obou stranách. O verzi s platbou převodem bych snad mohl uvažovat.
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 200
Registrován: pát 7.9.2012 18:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Příspěvek od Alda »

Tomys volně ho nedám, četl jsem jak dopadl Albatros (okamžitě na warezu) a nejsem hloupej, abych se měsíc po večerech bavil a pak se rozdal. Však má každej příležitost něco zkusit vytvořit. Že to není o tom zmáčknout funkci a potvrdit a je hotovo.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Příspěvek od Tomys »

Ja netvrdím že to.máš dát free... Ale RW modely sou cenově od 195,- vytištěné, propracované ... Tolik by sis říct nikdy nemohl a nebo mohl, ale věřím že by se Vyskovsky ozval. Přeci jen vychazis z jeho modelu. si ták. Jinak je to.udělané moc.pěkně, o tom žádná. Jen bych se neohanel podporou jiných autorů.
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 200
Registrován: pát 7.9.2012 18:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Příspěvek od Alda »

Souhlasím s tebou. Ale třeba RW produkují ve velkých sériích. A já otázku ceny neřeším, proto jsem chtěl výměnu. Ohledně pokud by se týkalo ceny, tak si myslím, že je to otázka nabídky a poptávky. Nechceš - neber: Jo, pokud bych to chtěl vydávat oficiálně, musela by mne výsledná cena zajímat. A pana Vyškovského ml. jsem oslovil z úmyslem model vyměnit. A toho se chci držet.
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 627
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Příspěvek od Kuba78 »

chlapci nehadejte se, ja sem nechtel rozdmychat flamewar, jen se ujistit ze to chapu dobre a poptat se. Me se ten Broyt aj JCB libi, planoval sem to zakoupit, ale touto formou to jeste promyslim. Aldo tobe samozrejme nikdo nemuze uprit tvoje pravo to prodat nebo rozdat jak chces, samozrejme pokud to mas domluvene a odsouhlasene s vyskovskym. Trh ukaze. takze howgh.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Příspěvek od Tomys »

Relax
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 200
Registrován: pát 7.9.2012 18:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Broyt X30 / R. Vyškovský + úpravy / 1:32

Příspěvek od Alda »

Obě verze bagrů jsou hotové. Takže kdo má zájem, můžem "handlovat". Platí co jsem uvedl dříve, výměna za model, nebo (pokud by měl někdo problém...) se dohodneme jinak. Ostatní přes SZ.

Přikládám náhledy obou verzí a návodných kreseb. Psaný návod není. Předpokládám, že kreslený je dost jasný. Číslovaný je dle kreslených celků (R1- rameno 1, R2- rameno 2,P- podvozek, In-interiér...atd) Jinak lze využít obrázků z vlákna a galerky. Případně jsem k dispozici s radou.

Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“