Porsche 935 K2 / M.Antonický,P.Skokan / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
ApeX
Příspěvky: 163
Registrován: ned 4.8.2013 15:26

Porsche 935 K2 / M.Antonický,P.Skokan / 1:24

Příspěvek od ApeX »

Ahoj

Mým prvním prezentovaným modelem na tomto fóru bude toto Porsche, které jsem se rozhodnul až nyní dokončit.

Důkaz originálu a pár náhledů na samotnou vystřihovánku

Obrázek Obrázek Obrázek

Na posledním obrázku,tam kde je prázdné místo, byl díl přední kapoty. Ten jsem ale vystřihnul na odzkoušení náročnosti modelu. Podle návodu se má začít podvozkem a koly.Tak jsem se tím začal řídit.
fixativSVK
Příspěvky: 32
Registrován: sob 11.2.2012 12:48
Bydliště: Košice

Re: Porsche 935 K2 / M.Antonický,P.Skokan / 1:24

Příspěvek od fixativSVK »

Ahoj, držím palce... tento model mam tiež v archive a chystam sa na neho dosť dlho, ale vždy ma odradí náročnosť. :mrgreen:
ApeX
Příspěvky: 163
Registrován: ned 4.8.2013 15:26

Re: Porsche 935 K2 / M.Antonický,P.Skokan / 1:24

Příspěvek od ApeX »

fixativSVK díky snad to dokončím

Teď ale k modelu.Po delší době jsem doslat náladu na zahájení stavby a podle návodu jsem se pustil do předního nosiče nápravy.Měl se podlepit kancelářským papírem ale to se mi po slepení moc nezdá.Retušování dopadlo hrozně,z důvodů podlepení.Nicméně na jedné hraně jsem zkusil jinou techniku,která mě napadla a vypadá to o něco lépe.Tak se ji pokusím aplikovat na dalších dílech.Osobně ale raději pokud je to možné,díl symetricky stejný rozstřihnu a buď s chlopní nebo bez zaretušuji a slepím

Nyní pár ukázek modelu ( V podstatě mám hotovoé držáky nápravy a jejich výztuhy)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
fixativSVK
Příspěvky: 32
Registrován: sob 11.2.2012 12:48
Bydliště: Košice

Re: Porsche 935 K2 / M.Antonický,P.Skokan / 1:24

Příspěvek od fixativSVK »

No zatial to vyzerá dobre, pekna čista práca. Len tak dalej :)
ApeX
Příspěvky: 163
Registrován: ned 4.8.2013 15:26

Re: Porsche 935 K2 / M.Antonický,P.Skokan / 1:24

Příspěvek od ApeX »

Dík ale nemyslím že to je čistá práce,snad se ty retuše na bílých stranách schovají,retušoval jsem pro jistotu vše :D
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“