Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od vašekh »

přinášíme první akční fotky z našeho patlání. Sešli jsme se všichni co jsou přihlášení a akce je zatím suprová. Zde je odkaz na fotky:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... loaded=137" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od zapty »

takže přináším slibované foto z 1.ročníku Lomnického Patláku 2013 není toho moc ale stačí to http://zapty.rajce.idnes.cz/PATLAK_-_Lo ... _popelkou/" onclick="window.open(this.href);return false;
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od JoseFxx »

Super akce. Jsem rád, že jsem poznal další patlaly. Nebylo to tak hektické jako na běžné výstavě. Se všema jsem si moc dobře pokecal.
VaškovyH velký díky za to, že s tímto nápadem přišel a uskutečnil ho.
Teovy velký dík za to, že dorazil a ukázal nám své umění paltu.
Lambadovy za jeho vyprávění.(Teď jsem zjistil, že máme narozeniny ve stejný den Láďo)
Petapodzim za dobré jídlo.
A všem ostatním co dorazili za dobrou náladu a inspiraci v lepení.
Těším se na další ročník
Naposledy upravil(a) JoseFxx dne ned 9.6.2013 18:09, celkem upraveno 1 x.
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od Vlcacka »

Bylo to úplně skvělé, sešla se tam parádní parta, večery jsme navštívili město a ne, abychom byli unavení, my jsme patlali dál! Navíc v sobotu Jozkin tu únavu doslova vypráskal ze dvora. :-) Petra s Vaškem nám udělali naprosto fenomenální zázemí, Tatra byla krásným zpestřením, měli jsme tu čest vidět i lomnické dívčí mažoretky a počasí se vyvedlo. V sobotu jsme dostali obrovské posily v podobě Ládi Badalce a Zdendy Smaženky. Díky této akci jsem poznala dalších hodně super lidiček
Jediné mínus vidím teď z okna, podařilo se mi domů dotáhnout špatné počasí. :-(
Musela bych umírat, abych příští rok nepřijela! :-)
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od jiri.k »

Nezbývá než souhlasit. 8-) díky za zázemí :ugeek:

Obrázek
toto je ona slavná říčka Popelka
Obrázek
večerní opékání špekáčků na Týřově, prosím povšimněte si postavy v tmavě modrém tričku v levém horním rohu. Ano je to on Don Teone, známý též jako velký učitel. Zde nás učil jak se dělají kolečka a trubičky, ale našel si i čas na soukromou lekci o rodinném štěstí
Obrázek Obrázek Obrázek
slavili jsme i jedny narozeniny
Obrázek
marťas nám ukázal jak se pije z jedné...
Obrázek
... nebo ze dvou lahví
Obrázek
kam ta žabka odskočila?!
Obrázek
no a už chybí jen moje maličkost :twisted:
Obrázek
Naposledy upravil(a) jiri.k dne ned 9.6.2013 18:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Jirko...přesně jsem čekal, že z facebooku si fotku prostě neprohlídnu. Nepustí mě to tam.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od JoseFxx »

Mě to hlásí, že obsah je nedostupný. Ale snad to Vašek hodí jinam
Lambada
Příspěvky: 24
Registrován: úte 30.4.2013 16:12

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od Lambada »

Zjišťuju fakt, že FaceeB jenom člověka fackuje- taky mě to nepustí než do prázdný tapety! Všichni co milujete FB,milujte ho dál,ale beze mě - zdar!
A zdar PPLnP s dvojitým !! Čekal jsem to dobré, ale že to bude skvjelé, to bylo skvělé, že jsem to nečekal. Příští rok jsem pro, abych zas přifáral - BaJ
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od zapty »

Tato akce byla fakt skvela chtel bych timto podekovat petrepozdim a vaskovih za skvelou a jedinecnou organizaci teto akce a akorat mne mrzi ze jsem musel o den drive odject jinak bych jsi to uzil urcite vice. Jsem hlavne rad ze jsem poznal spoustu novych lidi upatlanych od herkulesu. A muze uz ted rict ze na 100% se zucastnim i pristiho rocniku patlaka i pres tu dalku. Jelikoz tato akce byla fakt uzasna a jedinecna.
ryby
Příspěvky: 31
Registrován: pát 26.4.2013 10:38

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od ryby »

Super akce,super lidičky,super zábava,super kuchyně. Poznal jsem spoustu super kamarádů a k tomu super nálada,já nevím co víc si přát. Za rok naschledanou...
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od Schumy.0003 »

Kluci řadím se v vám a Vaškovy musím poděkovat a i Péťulce, děkujeme i s Helenkou, za všechno co jste pro nás udělaly, jsme rádi, že jsme poznaly nové lidi a dobře si pokecaly, moje největší potěšení je osobní setkání a popovídání s Lambadou.
Všem děkuji, že jste pomohly Helence s modelama a že jste ji ukázaly cestu kudy kam.
Uživatelský avatar
jozkin
Moderátor
Příspěvky: 137
Registrován: úte 20.12.2011 12:57

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od jozkin »

Tiež ďakujem Vaškovi a Peťke a ďalším za dobrý nápad a skvelú organizáciu :)
Bolo mi cťou zoznámiť sa s tými, koho som nepoznal a radosťou tráviť spoločný čas so všetkými zúčastnenými priateľmi rozstrihaného papiera.
O diaľke mi radšej nič nehovorte ;)
Teším sa na ďalší ročník a budem sa snažiť zúčastniť sa ;)
petrapodzim
Příspěvky: 93
Registrován: stř 10.10.2012 15:03

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od petrapodzim »

Chtěla bych taky poděkovat všem zůčastněným, že jsem mohla koukat na jejich práci pod ruce, postupy a mohla i Josefaxx drkat :) . Odnesla jsem si myslým spousty drahocených rada, poznala fajn lidičky modeláře. ;)
ryby
Příspěvky: 31
Registrován: pát 26.4.2013 10:38

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od ryby »

A já Peťulko děkuju Tobě že jsem mohl nahlížet pod pokličku když jsi pro nás kouzlila ten supééééér gulášek. Ještě teď se oblizuju.
vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od vašekh »

Já bych chtěl touto cestou poděkovat všem za krásný víkend. Bylo mě ctí pro Vás uspořádat tuto akci. Srandy bylo strašně moc a je na co vzpomínat. Hlavně na Týřov........ Budu se strašně moc těšit na další ročník naší akce. Někdo si tu u nás zapomněl pravítko a Venca21 asi vodovky. Dejte mě vědět jak je mám poslat. Fotky budou na rajčeti pak sem hodím odkaz. Jinak všem moc děkujeme za slova chváli. Moc nás to potěšilo, že se Vám u nás líbilo.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“