Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
zvukar
Moderátor
Příspěvky: 39
Registrován: stř 28.12.2011 20:19
Bydliště: Lysice

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od zvukar »

dravec: to jako myslíš vážně s těma diorámatama?
Když je známo, kdo jednotlivé modely lepil a na co byly určeny, tak být tebou se urychleně a hodně omlouvám.
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Schumy.0003 »

zvukar: máš pravdu, je to moc smutné a kluci co to lepily, těm musí být ouvej.
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od muf10 »

To je smůla jako prase!
Přeji ať se daří repase a modely jsou stejně pěkné jako před havárií!
Případně ještě lepší pokud taká nádhera kde vylepšit. Jinak akce pěkná jen mě mrzí nestihnutí akce na náměstí a návrat bez nových modelů domů.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od kaktusak »

To snad není možný . Včera jsem se zůžastnil akce ve Valmezu a bylo to naprosto parádní . Spido díky za krásný zážitek . Vše probíhalo naprosto bez problémů , modely byly centrem pozornosti a modeláři co je lepily mohou být právem pyšní . To co se stalo pak je nehorázná smůla . Každopádně si myslím , že to Karel pochopí a počká si na opravené kousky .
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od yvan »

Tak to je nepopsatelné. Nehoda se stane, to se nedá nic dělat. Konkrétně za tímto projektem je práce a dojmů, že se to ani nedá charakterizovat.

Ale je pro mě nepochopitelné, že se vždycky najde nějaký "jedinec", který nemá absolutně tušení o čem mluví a bude si z toho ještě dělat srandu. To se teprv nestačím divit. Fakt charakter.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Tomys »

Karel pochopil a vzal to v pohodě.
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od dravec »

Omluva by byla na místě, ale co by se stalo kdyby to byl zrovna můj model. A vím o čem mluvím, protože jeden s postavených modelů je můj. Ale takové nehody nikdo neovlivní. Hlavní je, že jsme potěšily naší největší legendu dakarských závodů.
Naposledy upravil(a) dravec dne pon 10.3.2014 16:59, celkem upraveno 1 x.
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od spida »

Laďo klid. Dravec je jeden z týmu lepičů, ktery slepil krasnou hasku 95. Tak dobre vi o čem mluví. On ten pohled na poskozene modely opravdu připomíná reálně nabouraná auta.
Vetšina zásadních dílů bude použita a je to nutné hlavne poskládat nazpět.
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od yvan »

V tom případě se omlouvám já. I když takový přístup moc nechápu.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Co je na tom yvane nepochopitelného? Prostě takto nabuřená auta se hodí do diorámky, kde je ztvárněna reálná situace po havárii a přímo to k něčemu takovému docela i vybízí....

Spíše mě osobně více zaráží, že se přepravka s modely dostala do blízkosti kartonu s vodou a komu se podařilo ten karton uvést do pohybu směřujícího na modely....kde je ta obezřetnost při manipulaci s modely?
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od yvan »

No dobře, ale je to dar pro závodníka, který s tím, co dar představuje, bezpochyby něco zažil a i kdyby to poškození bylo takříkajíc historicky věrné (jakože ještě ke všemu není), tak by to s celkovou myšlenkou daru a svým způsobem vyjádření pocty obdivuhodným výkonům a vyvoláním vzpomínek dotyčného na úspěchy svoje a svého blízkého okolí zrovna moc nekorespondovalo.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Odprosti se od této myšlenky a zaměř se pouze na nabuřené modely...co v Tobě evokují?
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od yvan »

Hodiny práce a vteřinu s barelem vody.
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od spida »

Ivane moc me to mrzí. O to vic ze tvuj model byl opravdu dokonale postaveny. Je to všechno moje vina a jeste jednou se vsem moc oomlouvám.priznam se bez mučení ze když jsem na to rano, kdyz mi klesla hladina vsech latek které vyvolava vztek smutek neštěstí, podival jsem se na model 87 a rekl jsem ty vole to vypadá jak kdyby to slo reálně pres boudu. Opravdu bych v tom nehledal nejaky hlubsi význam. Marian alias marka to dá dohromady a Karlovi priveze. Dnes jsme byli u Karla a vsem vam moc děkuje byl by rad kdybychom vytvorili nejaky certifikat kde budou vsichni zucastneni podapsani. Jinak jsem s nim sedel skoro hodinu v aute a natocil s nim krásný rozhovor
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od yvan »

Tak 88 nevypadá ještě tak hrozně, ta bude snad opravitelná. Spíš jde o to, že být autorem té 06 nebo 87 tak, i když se stanou horší věci v životě, by mě fakt hrozně potěšilo si přečíst, že to zkrásnělo.

Už to nebudu rozmazávat, sory.
Odpovědět

Zpět na „Sport a Dakar“