Galerie - maverick68

Vaše alba a přehledy dokončených modelů
Odpovědět
maverick68
Příspěvky: 3
Registrován: sob 20.4.2013 20:11
Bydliště: Orlová

Galerie - maverick68

Příspěvek od maverick68 »

Zdravím všechny.
Tak jsem se rozhodnul tady taky něco pověsit. Zprvu jsem váhal a neodvažoval se sem něco dát, ... ale budiž.
Jako spoustu z vás i já se rozhodnul vrátit se k papírákům po spoustě let. Hernajs, když to počítám ... nejmíň po 27 letech ! Fakt, nekecám.
Začínal jsem kdysi na modelech F1 z ABC pana Vyškovského... Do mých kristových let jen práce, počítače... potom jsem si splnil sen a jezdil s RC modely aut (i nějaký pohár sem tam byl). Mimochodem dcera jich má z RC závodů víc, bo se potatila... No, a přišla "krize" tak jsem RC auta z finančních důvodů zaříznul a vrátil se ke kořenům. (..no hlavně že jsem přešel na RC letadla).
Tak jsem nejprve dceři prohrábnul ABC a našel nějaké sci-fi letadlo či co... Tak jsem potrénoval patlání. Ruce na tom nebyly až tak špatně, ale chtělo to nový vercajk a ....brýle :-) Potom jsem ještě zplichtil nějaké repliky přileb pilotů F1 ztažené z webu od japonců ale věděl jsem, že to chce něco lepšího, nějaké auto, bo sem fanda do F1 a závodních aut obecně.
Tož jsem si nechal naježit AUDI 90 quattro IMSA GTO pana Radevicze. Už jako teenager či jak se to píše jsem miloval tyto vozy a hltal kdejaké zprávy kde to závodí... prostě to bylo ONO.
A výsledek? Viz. foto. Snad to není až takový brutus napoprvé. Pravda je, že ve verzi s průhlednými okny jsem to nedal, na to jsem si netroufnul... Snad někdy příště !
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie - maverick68

Příspěvek od Aki »

a já myslel, že v tomhle ohledu jsou největší blázni tankisti, páč kolikrát udělaj interiér, ze kterýho je nakonec poklopem vidět jen kousíček... ale ty jsi to doved k dokonalosti - vyhraješ si s interiérem a pak ho zalepíš komplet :D
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Galerie - maverick68

Příspěvek od Vojta Č. »

On má možná "otevřený" ty boční okna. Ale šílenec to teda je. Jinak teda Audina dost povedená, škoda, že ses těch skel leknul.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie - maverick68

Příspěvek od Aki »

aha, na mým monitoru jsou ty okna úplně černý, tak to potom jo :)
Odpovědět

Zpět na „Galerie postavených modelů / Galleries of finished models“