Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od Venca 21 »

Sraz historických autobusů v Lešanech v papírovém provedení. Moc pěkné. :)
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od AmatER »

pahejl69 píše:Pravda "Amatere" Kam se Michal s graficky nedokonalými modely hrabe na řadu tvých dokonalých. Tys musel být doma neustále chválen jinak nemám vysvětlení pro tak velké ego
Tak pardón, nevěděl jsem, že někteří lidé jsou tu hájení, i když o to vůbec nestojí... Konkrétní nedostatky se u těchto modelů opakují, ale jelikož opakování je matkou moudrosti a otcem sériové výroby, tak ještě jednou: na všech třech sedmikilech je špatně příliš řídká mřížka masky (oka mají rozteč 10x20 mm) a okapová lišta rozhodně není shodná s ostatními lištami.
A řadu EasyWorks bude již velmi brzy plnit dokonalými modely někdo jiný, mě dochází trpělivost s tím, jak je mi předsouváno, že někomu stále lezu do zelí...
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od štefíno »

AmatER: Na takové výlevy tu v tomto vlákně není nikdo zvědavý. Toto vlákno je pokud vím založeno na prezentaci slepení dané Karosy a ne na to, aby se zde řešilo kdo ma lepší grafiku, jestli Michal nebo ty :roll:

Jinak moc pěkně slepený model a ještě pěknější sbírka ;)
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od Vlcacka »

pahejl69, AmatER, štefíno: Pánové proč si to nevyřídíte přes SZ... takhle čeříte kalné vody u moc hezkého vlákna. Fakt díík, člověk aby se bál někam lézt. :roll:

Jarda F.: Máš je všechny moc krásné, být tebou, tak je "vyvenčím" a udělám přírodní skupinovku a doufám, že na kandidáta na foto měsíce by bylo zaděláno. ;)
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od pahejl69 »

Amateré já přeci nepíšu že někomu lezeš do zelí, maluješ Autobusy a to je v pořádku, mě zaráží tvá absolutní neshovívavost k práci druhých. Opravdu se domníváš že mřížka 20mmx40mm nakreslená v měřítku 1:43 tedy 0,232mm x 0,464 tištěno ofsetem by se neslila v tmavý flek ;) i kdyby neslila jakým způsobem tě to omezuje ?
Ano Včačko máš pravdu omlouvám se modely jsou krásné a toto sem asi nepatří smažte to, jen mi to nedalo ;)
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od JanO »

Venca 21 píše:Sraz historických autobusů v Lešanech v papírovém provedení. Moc pěkné. :)
Sedmistovky do Lešan nepatří :lol: . Jinak před takovou sbírkou vozidel smekám, já bych na ni neměl trpělivost.
kpt.Budha
Příspěvky: 72
Registrován: sob 21.1.2012 7:57

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od kpt.Budha »

Nádhera...teď přejít na EasyWorks, pak na poláky, těch autobusů ještě bude :)
hepyno
Příspěvky: 46
Registrován: ned 22.1.2012 17:50

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od hepyno »

Mne ešte chýba mestká Karosa, dúfam že ju časom Michal nakreslí :)
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od štefíno »

Vlcacka: Já že něco čeřím? :lol: :lol: :lol: Achjo...
vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od vašekh »

Autobusy nádhera mě se to moc líbí palec nahoru
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od Tomáš S. »

Naprosto perfektní sbírka. I když už jsem rád, že ti autobusy "došly" - nejsem z těch šílených autobusáků co počítají mřížky chladiče a tak podobně 8-) .

BTW: Teď bude následovat série závodních Škodovek? :)
Jarda F.
Příspěvky: 260
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od Jarda F. »

Tady se to nějak rozjelo :)

Děkuji všem za pochvaly, jsem moc rád že se Vám autobusy líbí... ;)

:arrow: kpt.Budha, opel123: Na Easy-Works také dojde, ale zatím mám v plánu pouze čabajky a na ty je zatím času dost, musím zjistit jestli umím lepit taky něco jiného :D A co se poláků týče, tak na ty se zatím nechystám... ;)

:arrow: Vlcacka: Nad venkovními fotkami jsem taky uvažoval...ale na zahradě to není ono a vybalit flotilku na autobusovém nádraží, musel bych asi hodně přemlouvat zřízence pana Chocholouška aby mi je před odjezdem zabalili s sebou :D Hlavně při focení jednoho modelu a kupříkladu nečekaném poryvu větru, se dá ten jeden model ubránit, ale co se sedmi :?: :) Nicméně neříkám že nějaké fotky neudělám ;)

:arrow: hepyno: Tak městská verze by se mi taky moc líbila a krásně by zapadla, ta červená tam trošku chybí, necháme se překvapit ;)

Tomáš S.: Série Škodovek?? A tak proč ne :twisted:
TheMartin542
Příspěvky: 131
Registrován: pát 31.8.2012 21:24
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Karosa LC 736 / Mega Graphic / Michal Antonický / 1:43

Příspěvek od TheMartin542 »

Super hromadná foto. Dohromady vapadají fakt dost pěkně. Ještě nějaké ty garáže, co takhle dioráma? Otevřený vrata, venku louže s olejem, pohozené klíče, nějaký hever. ;)
Odpovědět

Zpět na „Autobusy“