Škoda Fabia WRC / 1:24 / ABC

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
cenda
Příspěvky: 72
Registrován: ned 22.1.2012 19:48
Bydliště: Střílky (občas Kyjov)

Škoda Fabia WRC / 1:24 / ABC

Příspěvek od cenda »

Předchozí postup zde na starém fóru: http://papirovemodelarstvi.cz/forum/vie ... hp?t=10663" onclick="window.open(this.href);return false;

Model již dokončen. O retuš jsem se ani nepokusil, protože jsem model bral jako oddechovku před něčím složitějším :)
Zde již fotky hotového
Obrázek Obrázek

U dalšího modelu určitě na retuš nezapomenu a hlavně se pokusím zlepšit fotky ;)
Stuler
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 26.1.2012 9:51

Re: Škoda Fabia WRC / 1:24 / ABC

Příspěvek od Stuler »

Máš to pekné, možno tomu chýba retuš a krídlo sa ti trošku zvlnilo, ale sám viem, ako ťažko sa lepí s týmto papierom, moja Fabia nevyzerá o nič lepšie...držím palce pri ďalších modeloch ;-)
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Škoda Fabia WRC /1:24/ ABC

Příspěvek od yvan »

Že je to místy trochu pokroucené je jasně na účet toho papíru. Chce to zapracovat na čistotě stavby ruku v ruce s čistýma rukama a nářadím. Trochu zpomalit, pečlivěj tvarovat a bude to zase výš.

Rozhodně mi to ale nepřipadá jako oddechovka. Spíš bych doporučil něco když ne jednoduššího, tak aspoň srovnatelného, na dobrém papíře, zpřesnit ohyb a zkusit retuš. Jestli máš obavy, že něco zkazíš, tak se podívej po nějakých free modelech, spíš asi na inkoustový tisk a pod 120g/m3 nechoď. Free modely jsou i složitější než tohle, takže určitě je z čeho vybírat. O retuši pohledej na starém fóru, zkus retušovat jednotlivé díly před slepením. Doporučuju vodovky. Držím palce.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“